Chiromancja jest starożytną nauką i dlatego ogromna wiedza została zgromadzona na rękach losu jednostki, a doświadczony palmista może dość dokładnie powiedzieć o życiu (przeszłości, przyszłości i teraźniejszości) danej osoby. Oczywiście przygotowanie pełnej mapy życia zajmie dużo czasu i wysokiego poziomu profesjonalizmu, ponieważ nawet niewielka kreska może całkowicie zmienić prognozę. Dlatego podczas samodzielnego studiowania linii palmy warto pamiętać o przybliżonej prognozie. Nie staraj się też od razu dokonać kompletnej prognozy, najpierw spróbuj wybrać dowolny aspekt życia, na przykład pytania o małżeństwo.

Linia małżeństwa - lokalizacja pod ręką i znaczenie

Chiromancja uważa linię małżeństwa i dzieci za poprzeczny znak umieszczony na krawędzi dłoni między korzeniem małego palca a linią serca. Może być kilka takich linii, mogą one mieć różne kształty, kolory i głębokości. W związku z tym wartość takich linii będzie inna.

Jakiej ręki potrzebuję do przepowiadania małżeństwa?

Jeśli porównasz wzór linii na obu dłoniach, zauważysz, że jest inaczej. Na którą rękę patrzeć? Chiromancja zaleca przewidywanie linii małżeństwa i dzieci w zasięgu ręki roboczej (pozostawione dla leworęcznych i prawo dla praworęcznych). Chociaż szczegółowe badanie bada linie na obu rękach, zwraca uwagę na kształt dłoni, paznokci i palców. Ale w naszym przypadku możemy ograniczyć się do linii z jednej strony.

Rodzaje linii małżeństwa

 1. Na dłoni może być dwie lub więcej linii małżeństwa, różnej długości i definicji. Małżeństwo uwidacznia się w jasnej i długiej linii, która wychodzi na wzgórze Merkurego (kopiec pod małym palcem). Należy pamiętać, że linie odzwierciedlają związek emocjonalny, to znaczy, że będziesz żył w cywilnym małżeństwie bez pieczęci w paszporcie.
 2. Jeśli ręka nie jest jedną długą i głęboką linią małżeństwa, to będzie kilka małżeństw. Ale zasada jest jedna: im dłuższa i ostrzejsza linia, tym dłuższy i silniejszy związek.
 3. Krótkie, słabe linie małżeństwa wskazują na krótkotrwałe relacje. Jeśli takie linie mijają się z wyraźną linią wskazującą na małżeństwo, może to wskazywać na obecność w twoim życiu innej osoby, prawdopodobnie kochanka.
 4. Jeśli linia małżeństwa pod koniec staje się bardziej blada i mniej zauważalna, oznacza to spadek uczuć. Jeśli jednak linia jest zgięta w linii serca, oznacza to prawdopodobieństwo wdowieństwa lub pełnego załamania emocjonalnego, gdy osoba dla ciebie jest jak śmierć. Jeśli linia małżeństwa, wygięta, dochodzi do linii głowy lub przekracza ją, może to wskazywać na okrucieństwo w związku.
 5. Falista linia małżeństwa wskazuje na częste kłótnie i kłótnie między małżonkami. Ideał będzie długi, prosty i wyraźny na całej długości.
Jak poznać czas małżeństwa?

Aby to zrobić, odległość od korzenia małego palca do linii serca jest podzielona na 3 równe części, będą one oznaczać okres 25 lat. Na jakiej linii okaże się linia małżeństwa, w tym wieku małżeństwo powinno się zdarzyć.

Znaki na linii małżeństwa

 1. Rozwidlenie na linii małżeństwa oznacza rozbieżność między małżonkami. Jeśli linia małżeństwa zaczyna się od rozwidlenia, oznacza to, że ludzie początkowo się nie zgadzali, a jeśli linia małżeństwa kończy się widelcem, to jest to znak zerwania. Im szersza wtyczka, tym większa różnica.
 2. Wyspa na końcu linii małżeństwa oznacza również rozwód, ale bardziej emocjonalny, bardziej skandaliczny. Jeśli linia małżeństwa jest na wszystkich wyspach, to jest to znak skandalicznego i problematycznego małżeństwa.
 3. Krzyż na linii małżeństwa zwykle oznacza przeszkodę w rozwoju relacji - choroby, obrażenia, zdrady.
 4. Trójkąt lub prostokąt kończący linię małżeństwa może wskazywać na związek problemowy, być może fizyczny lub psycho-emocjonalny nacisk partnera.
 5. Romby na linii małżeństwa będą mówić o tymczasowej przerwie, po której związek zostanie wznowiony.
 6. linia małżeństwa w dłoni
 7. Gwiazda na linii małżeństwa jest oznaką zdrady, być może używasz jej do własnych celów.
 8. Odejście pionowo w dół od linii małżeństwa kreski jest oznaką problemu małżeństwa, ale jeśli kreski są pod kątem, to jest rozczarowanie niespełnionymi nadziejami, chociaż małżeństwo może zostać uratowane.
 9. Kreski, odchodzące w górę od linii małżeństwa, oznaczają dzieci. Nie ci, których dokładnie rodzisz - to tylko możliwość pojawienia się dzieci i zdecydować, czy chcesz uratować dziecko, czy dokonać aborcji w twojej sprawie.

Oczywiście są to tylko główne punkty, które musisz znać, aby uzyskać informacje o przyszłych relacjach rodzinnych. W trudnych przypadkach trzeba zwrócić uwagę na położenie innych linii i kształt wzgórz na dłoniach.