W naszych czasach istnienie odległych związków, a nawet rodzin, jest rzeczywistością, w której żyje wielu ludzi. I przez długi czas. Czy to możliwe, że jest to pełnoprawny związek na odległość?

Postęp naukowy i technologiczny zapewnił nam bardzo silne wsparcie, aby móc skutecznie utrzymywać relacje na odległość. Jest to szybki transport i środek natychmiastowej komunikacji, za pomocą którego można naprawdę komunikować się blisko - do wspólnego obiadu przy świecach.

To, jak daleko są takie odległe relacje, zależy tylko od samych ludzi, ich potrzeb w tych relacjach i wysiłków, które są gotowe do zastosowania.

I tutaj mówimy nie tylko o rodzinie i o już ustalonych, silnych bliskich związkach. Wolna dziewczyna, która aktywnie szuka swojego partnera, nie boli wiedzieć, jak budować relacje z dystansu. W końcu kwestia ta staje się coraz bardziej istotna każdego roku, również dlatego, że relacje mogą nie tylko być kontynuowane na odległość ze względu na specyfikę pracy lub nauki, na przykład, ale także zacząć w ten sposób.

Pochodzenie osobistych relacji na odległość

Tylko wśród moich znajomych liczba par, które spotkały się na portalach społecznościowych, na forach lub internetowych serwisach randkowych w Internecie jest dość duża. Być może znalezienie bratniej duszy w globalnej sieci jest teraz łatwiejsze niż w nocnym klubie. I nawet jeśli przypadkowo spotkasz się gdzieś w pośpiechu, wiedząc, że konto twojego obiektu uwagi w Odnoklassnikach lub Vkontakte może być znacznie atrakcyjniejszą opcją niż stary dobry telefon. Nie jest tajemnicą, że innym ludziom sprawia pierwsze pozytywne wrażenie, ale nie sposób oprzeć się ich urokowi w komunikacji!

Może to być również minus komunikacji na odległość. Często wizerunek osoby w sieci jest jaśniejszy i bardziej atrakcyjny niż w rzeczywistości. Ponadto, komunikując się z osobą zaoczną, sami zaczynamy przypisywać mu pewne cechy, idealizować go, a rzeczywistość może być rozczarowana niezgodnością z naszymi oczekiwaniami.

Przypuśćmy, że znaleźliśmy taki, bez którego nasze istnienie jest nie do pomyślenia. Teraz rano zaczyna się sygnał dzwonka ICQ, a wieczorem następuje Skype.

Jak utrzymywać relacje na odległość i je utrzymywać?

Czy perspektywa twojego związku na odległość, tylko czas pokaże. W końcu wsparcie jakiegokolwiek związku jest wysiłkiem, wzajemnym, a nawet na odległość - tym bardziej. Szanse idą w górę, jeśli separacja jest tymczasowa lub w przewidywalnej przyszłości planujesz ponownie zjednoczyć.

Zasadniczo psychologia stosunków na odległość jest dobrą szkołą uważności, zaufania i szacunku dla siebie nawzajem.

Główna zasada - nigdy nie używaj ICQ ani Skype'a, aby znaleźć związek. Dla ciebie to tylko środek komunikacji na odległość, dzielenie się informacjami o tym, co żyjesz, czym oddychasz. Twórz wspólne plany, wymieniaj wszystko, co wydarzyło się na dany dzień, co jest godne uwagi lub po prostu śmieszne. Posłuchaj tego, co do ciebie mówi, i uważnie obserwuj reakcję na twoje słowa - gdy masz do czynienia z dystansem, bardzo łatwo jest przegapić moment, w którym osoba potrzebuje wsparcia i czułości lub zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak. Najważniejsze jest to, że codzienna komunikacja nie staje się formalna i nie zmienia się w wiążącą.

Bardzo ważne jest utrzymywanie wzajemnego zainteresowania seksualnego, aby miłość na odległość nie stała się prostą przyjaźnią. Prawdopodobnie w tym celu wpadli na kamery internetowe!

Częste wyjazdy do siebie oczywiście nie są tanie, ale także bardzo ważne dla relacji na odległość. Umiłowana, która przynajmniej od czasu do czasu towarzyszy ci na wizytę, zaprowadzi cię do ludzi i po prostu ogrzeje twoje łóżko - minimum niezbędne dla każdej dziewczyny. Tylko spotkania nie powinny być spontaniczne. Oczywiście, niespodzianki sprawiają, że nasze życie jest jaśniejsze, ale nieadekwatna praca nad "tą samą" wydajnością może zdenerwować ich przez długi czas! Как поддерживать отношения на расстоянии

I nie mieszkaj od spotkania do spotkania! Im ciekawsze życie prowadzisz, tym bardziej interesujesz się swoim ukochanym. Ponadto będzie mniej czasu na smutne myśli.

Oczywiście nie każdy związek przejdzie taki test. Ale kto ci powiedział, że coś daje gwarancję? Nie wszystkie pary, które mają okazję codziennie się spotykać, a nawet żyć pod jednym dachem, zamieniają się w doskonałe rodziny z długoletnim doświadczeniem. A może w jakiś sposób chroni ich przed zdradą? Prawie.

Ufajcie sobie nawzajem, wierzcie, że odniesiecie sukces i zadbajcie o swoją miłość!