Przemieszczanie obiektów siłą myśli lub w inny sposób telekineza, przez długi czas interesowało zarówno uczonych, jak i zwykłych obywateli. Zjawisko to nie może być nazwane pseudomagią ani fikcją, ponieważ istnieje wiele zarejestrowanych eksperymentów z ludźmi, którzy mają zdolność poruszania obiektami mocą myśli .

Dziś zjawisko to nie jest zabronionym tematem rozmów, jak kilka dekad temu, a dla tych, którzy chcą zdobyć kilka umiejętności, zawsze znajdzie się wiele literatury przedmiotu. Ponadto, podstawy telekinezy, zawsze można uczyć się na własną rękę, bez wychodzenia z domu.

Przenoszenie obiektów przez myśl

Oczywiście wokół tego zjawiska kryje się wiele sekretów i tajemnic, ale jeszcze więcej złych teorii o tym, jak poruszać obiektami za pomocą siły myśli. Nie powinieneś palić oczu przedmiotami, które chcesz ruszyć, i nie powinieneś próbować mentalnie przesuwać pożądanego obiektu.

Najpierw naucz się poruszać pustkę. Aby to zrobić, musisz nauczyć się zarządzać swoim umysłem co jakiś czas, po prostu przesuwaj niewidzialne przedmioty. Cały sens tej metody polega na tym, że musisz wierzyć w niemożliwe.

Następnym krokiem jest przesunięcie pióra. Aby to zrobić, potrzebujesz kilku pierwszych ćwiczeń, aby dokładnie je rozważyć, tak jakby rozważały nowy samochód. Jak tylko znudzi ci się ten zawód - natychmiast przestań. Brzmi to dziwnie, ale musisz zmusić swoją świadomość, by uwierzyła, że ​​możesz zrobić wszystko, zwłaszcza rodzaj pióra. Po kilku lekcjach pióro może zacząć się poruszać, nawet o milimetr.

Po opanowaniu techniki za pomocą pióra przejdź do cięższych przedmiotów. Na przykład arkusz papieru lub spinacz do papieru. I pamiętajcie, że każdy może przenosić przedmioty za pomocą siły myśli, która będzie w stanie poradzić sobie ze sobą i umieścić samodyscyplina ponad wszystko. Nie należy też martwić się nieudanymi próbami, nawet jeśli są ich setki.