Prawo grawitacji jest jednym z najpotężniejszych i najsilniejszych praw wszechświata. Prawdopodobnie każdy z was przynajmniej raz w życiu usłyszał zdanie: "Takie przyciąga jak", ale prawie nikt nie zastanawiał się, jaka jest jego istota? Podstawa tego słynnego zwrotu jest dokładnie taka sama i stanowi prawo przyciągania.

Pomyśl tylko, wszystko, co masz, wszystkie miejsca, w których byłeś, i wydarzenia, które przydarzyły Ci się, sam siebie przyciągnąłeś do swojego życia. Niewiarygodne, ale prawdziwe. Prawo przyciągania jest tak silne, że jego działanie często nie jest zgodne z pragnieniami tego, kto je stosuje. Wystarczy naprawdę czegoś chcieć i to jest coś, co na pewno wejdzie w wasze życie, a dobro czy zło nie ma znaczenia. Nic dziwnego, że mądrzy ludzie mówią: "Obawiaj się swoich pragnień, one się spełniają !

Jednakże, jeśli użyjesz prawa myśli jako zamierzonego i do dobrych celów, jego moc i siła będą mogły cieszyć się przez całe życie. Czego potrzebujesz, aby nauczyć się korzystać z tych praw? Porozmawiamy o tym teraz.

Jak korzystać z prawa przyciągania i mocy myśli?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka prostych wskazówek, dzięki którym możesz opanować moc prawa przyciągania i przyspieszyć rezultaty swojej pracy:

  1. Właściwe ustawienie celu. Cel, który sobie wyznaczysz, powinien być realistyczny. Musisz dokładnie wiedzieć, co chcesz otrzymać iw jakiej wysokości. Jeśli twoje pragnienie nie ma dokładnego brzmienia, a ty sam nie wiesz, czego potrzebujesz, jak możesz to zdobyć?
  2. Pozytywne myśli. Aby wprowadzić pozytywne wydarzenia do swojego życia, musisz myśleć w ten sam sposób. Pozytywna postawa nie tylko pomoże ci osiągnąć pożądany cel, ale także wzmocni twoje zdrowie, które, nawiasem mówiąc, również nie jest nieważne.
  3. Myślenie wizualne. Wizualizuj swoje pragnienie, narysuj to lub stworzyć mapę życzeń , użyj sprawdzonej w czasie techniki zwierciadła świadomości i odbierz wszystko, co chcesz od życia.
  4. Ustaw priorytety. Jak dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu? Po prostu usiądź i zapisz na kartce 10 najważniejszych rzeczy w życiu. Dopóki nie uporządkujesz w głowie, siła myśli nie będzie w stanie w pełni rozpocząć swojej pracy.
  5. Wdzięczność. Dopóki nie zaczniesz dziękować wszechświatowi za wszystko, co masz, nie nagrodzi cię. Wyraź swoją wdzięczność każdego dnia za to, co jest w twoim życiu i wkrótce będzie więcej dobrych rzeczy.
  6. Afirmacja Są to oświadczenia, które należy powtarzać codziennie. Na przykład takie stwierdzenia jak "Jestem osobą niezależną finansowo" lub "Kocham swoją pracę i pracę dla duszy, a nie dlatego, że muszę". W rzeczywistości istnieje wiele sposobów na afirmację. Możesz je codziennie przeczytać ponownie na telefonie lub komputerze, obejrzeć przypomnienia, które zrobiłeś w postaci naklejek na lodówce lub slajdach na komputerze.
  7. Zwolnij wszystkie złe. Ponownie rozważ swoje życie, usuwając z niego wszystko, co negatywne. Do prawa prawo grawitacji przyciąganie i moc myślenia zaczęły działać dla ciebie, powinieneś czuć się dobrze zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli w twoim życiu coś negatywnie wpływa na ciebie, po prostu "zwolnij" to. Niech to miejsce przyniesie coś lepszego, coś, co przyniesie ci radość i szczęście.

Opanuj swoje myśli w pełni, nie pozwól negatywnym emocjom wchłonąć twojego umysłu i już wkrótce poczujesz zmianę w życiu. Dobra, radość, zdrowie i dobre samopoczucie zastąpią wszystko, co złe i negatywne. Prawo przyciągania wszechświata pozwoli ci wydobyć z życia więcej niż chcesz, a mniej tego, czego nie chcesz.