Dziwne, ale zgoła odmienne od mężczyzn i kobiet, są bardzo zależne od siebie nawzajem. Na przykład wiele dziewcząt obawia się, że ich mąż boi się ożenić, i desperacko próbuje przekonać go, by zrobił poważny krok - stworzenie rodziny i ślub, choć w ciągu kilku lat małżeństwa, dobra połowa tych par będzie niezadowolona z ich decyzji, a niektórzy nawet wyjdą za mąż ". w szwach. Niemniej jednak postaramy się zrozumieć psychologię męską, aby wkrótce usłyszeć od ukochanej ukochaną propozycję ręki i serca.

Dlaczego mężczyźni boją się ożenić?

W większym stopniu lęki małżeńskie mężczyzn opierają się na mitach:

Mit numer 1. Małżeństwo "rujnuje" życie seksualne. Większość par rzeczywiście ma problemy z różnorodnością w czasie, ale może to być postrzegane jako kolejny powód do eksperymentowania.

W rzeczywistości. Intymność zmierza w kierunku emancypacji, ponieważ regularny partner pozwala ci żyć bez martwienia się o różne choroby przenoszone drogą płciową i pozwala być szczerym w stosunku do twoich pragnień, jeśli masz ufny związek ze swoim współmałżonkiem.

Mit numer 2. Uważa, że ​​teraz będzie musiał pracować kilka razy więcej, aby wesprzeć swoją żonę i dzieci.

W rzeczywistości. Żony także wiedzą, jak pracować, a niektóre (naprawdę wybitne kobiety) nawet zdołały przelicytować współmałżonka na dochody. Rodzina jest cudownym bodźcem do osiągnięcia kariery i dobrej pozycji w społeczeństwie: im szybciej człowiek zda sobie sprawę, że powinien dążyć do góry, tym lepiej przede wszystkim dla niego.

Mit numer 3. Obawia się, że jego rodzina zabierze mu cenny wolny czas.

W rzeczywistości. To, co powinien był zrobić przed sobą, teraz wykonają co najmniej dwie osoby: zmywanie naczyń, sprzątanie mieszkania, naprawa, gotowanie itp. Dzięki umiejętnemu rozdzielaniu obowiązków możesz zwolnić czas nie tylko na "leżeć na kanapie", "grać w gry", "oglądać piłkę nożną", ale nawet komunikować się z żoną i dziećmi.

Dlatego pytanie "czy mężczyźni chcą się ożenić" jest ostateczną odpowiedzią, chcą tego, ale boją się odpowiedzialności i bezczelnego wkroczenia na wolność.

Kogo mężczyźni chcą poślubić i jakie dziewczyny zdecydowanie nie są brane za żonę?

Mówi się, że mężczyzna wybiera żonę, która jest jak jego matka. To prawda, ale nie we wszystkich przypadkach, zobaczmy.

Jakie dziewczyny są małżeństwem?

  • fakt, że tylko żony i piękności, które potrafią haftować krzyż i upiec pyszne ciasta, są przyjmowane, ponieważ żony nie są prawdziwe przez długi czas. Rozejrzyj się i szukaj idealnej zamężnej kobiety: jest ich bardzo niewielu;
  • pierwszymi małżeństwem są najbardziej wyzwolone, pewne siebie i urocze dziewczyny, które znają swoją wartość, nie mieszkają ze wszystkimi facetami na podwórku, a jednocześnie są przyjazne i otwarte na komunikację. Jeśli kobieta wie, jak zdobyć ludzi, najłatwiej jest jej wyjść za mąż;
  • Kobiety PR to kolejna kategoria dziewcząt, które potrafią szybko "skakać" w małżeństwie. Nie świecą umysłem, mają przeciętne zewnętrzne dane, ale te cnoty, które mają, wiedzą, jak się reklamować, aby mężczyzna pomyślał: "Tak, to Elena Elena Mądra z bajki, którą moja babcia czytała mi w dzieciństwie!".

Które kobiety nie poślubiają?

Za burtę życia rodzinnego składają się zazwyczaj zimne piękności, które wierzą, że są stworzone tylko dla książąt i królów. W tej samej kategorii, które kochają wolność i nie są w stanie pójść na kompromis: żaden prawdziwy mężczyzna nie zaakceptuje faktu, że obok niego nie jest wątłą damą, ale prawdziwym dowódcą w spódnicy, który prowadzi i nakazuje posłuszeństwo.

Co zrobić, jeśli mężczyzna nie chce się ożenić?

Jeśli człowiek nie może "dojrzeć" do poważnego kroku, potrzebuje pomocy w tym.

  1. Jak przekonać mężczyznę do małżeństwa? Najpierw musisz go przekonać, ale po właściwe argumenty dowiedz się, jakie są prawdziwe powody tego zachowania. Boisz się utraty wolności? Powiedz mi częściej, ile okazji otwiera się przed nim w małżeństwie.
  2. Jak sprawić, by mężczyzna chciał się ożenić? Jeśli mężczyzna jest bardzo zakochany i boi się stracić swoją kobietę, to możesz mu wytłumaczyć, że małżeństwo jest bardzo ważne, a jeśli jest zbyt "zdecydowany" przez długi czas, wtedy twoje ścieżki mogą się różnić.
  3. Jak popchnąć mężczyznę do małżeństwa? Nacisk na małżeństwo jest sprowokowaniem. Historie o mitycznej ciąży z brazylijskiego serialu telewizyjnego - jak popchnąć mężczyznę do małżeństwa z tej kategorii, ale są one niefortunną opcją, ponieważ nie można zbudować szczęśliwego związku z kłamstwem. Tylko rzeczywiste okoliczności mogą popchnąć mężczyznę do małżeństwa: nie fikcyjna ciąża, rzekoma długa rozłąka z kochankiem lub poważna rywalizacja.

Niemniej jednak, pomimo silnej chęci małżeństwa, kobieta musi pamiętać jedno mądre przysłowie: "Wyjdź za mąż - nie atakuj, bez względu na to, jak jesteś żonaty". Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że małżeństwo nie powinno stać się celem samym w sobie, jest przede wszystkim powodem, aby spędzać życie z jednym mężczyzną.