Denim ślubne - bardzo oryginalna i niecodzienna uroczystość. Taka ceremonia jest idealna dla kreatywnych par. Ponadto, w przeciwieństwie do klasycznego, ślub w dżinsowym stylu będą bardziej ekonomiczne zarówno dla nowożeńców, jak i gości, ponieważ nie będą musieli wybierać zbyt drogiego stroju tematycznego, ale każdy ma dżinsowe ubranie. Ponadto wiele akcesoriów i biżuterii można wykonać samodzielnie.

Co nosić ślub z dżinsami?

Ważne jest, aby suknia ślubna na ślub z dżinsu była tematyczna i połączona ze sobą. Nie powinno być problemu z wyborem garnituru dla pana młodego. Dżinsy z białą koszulką lub t-shirtem będą wyglądać stylowo na facecie.

Wybór sukienki dla panny młodej jest trochę trudniejszy, ale wszystko zależy od preferencji kobiety. Jeśli chcesz, możesz również wybrać dżinsy i biały T-shirt. Będzie wyglądać świetnie, jeśli para T-shirtów będzie zawierała słowa "Kocham moją żonę" i "Kocham mojego męża". Nie zapomnij także o zasłonie.

Jeśli panna młoda chce być na ceremonii w sukience, to musi być również wybrana do stylu ślubu. Istnieje wiele kreatywnych pomysłów na sukienki z elementami dżinsu. Na przykład, możesz dodać dżinsową bluzkę z puszystą białą spódnicą, buty do noszenia z dżinsowymi wstawkami.

Możesz nosić klasyczną białą sukienkę z dżinsową krótką kurtką. Wybierz odpowiednie akcesoria. Będzie wyglądać świetny bukiet z dżinsów.

Pomysły na dekorowanie ślubu denim

Do ślubu weszło w stylu denim, nie tylko sukienki nowożeńców i gości, ale także projekt . Powinieneś zacząć od zaproszenia. Mogą być wykonane niezależnie od tektury i kawałków dżinsu lub wziąć papier z nadrukiem dżinsowym. Ważne jest również wcześniejsze poinformowanie gości, że ślub będzie wyjątkowy.

Aby zaprojektować podkładki pod pierścienie, dekoracje butelek i kieliszki do wina, należy wziąć jakościową dżinsową tkaninę zwaną denim. Aby udekorować inne elementy, które nie odgrywają zbyt dużej roli, tkanina jest tańsza, na przykład gin.

Udekoruj wszystko w dżinsach nie jest tego warte, bo będzie wyglądało zbyt monotonnie i brzydko. Dlatego motywy dżinsowe najlepiej rozcieńczyć klasyczną białą symboliką, która nada ślubowi świątecznego nastroju, a przy tym uroczystość będzie zachwycająca i oryginalna.

denim wedding1jeans ślubne2denim wedding3
jeansy ślubne4jeansy ślubne5jeansy ślubne6
denim wedding7jeansy ślubne8denim wedding9