Niewłaściwy jest ten, kto twierdzi, że ślub jest tylko procesem małżeństwa. Ślub w rzeczywistości wakacje, które trwają wiele lat w duszy nowożeńców, po wydarzeniu tak ważnym dla nich. Obchody płomienia miłości, oddanie sobie nawzajem pomaga w obchodzeniu rocznic, które, nawiasem mówiąc, zaskakują swoją różnorodnością, a są już 1 rok po ślubie.

Jakie śluby są w datach?

Jak wiesz, relacje nie są łatwym zjawiskiem w życiu każdej kochającej osoby. W końcu wszyscy chcą, aby ich życie rodzinne było jak bajka, co byłoby poparte znanym zwrotem "... i żyli długo i szczęśliwie". To prawda, że ​​trzeba ciężko pracować nad tym, nie zapominając o odnowieniu początkowej pasji do siebie nawzajem w działaniach, słowach. Doskonałą okazją do tego będą doroczne obchody rocznicy ślubu. Więc, rozważmy bardziej szczegółowo, jakie są rocznice ślubu:

 1. Wesele z perkalu mówi, że 12 miesięcy wspólnego życia nie jest tak silne, jak sam perkusista.
 2. Po 2 latach rocznica ślubu nazywa się papierem: papier łatwo się pali i zgniata, ale jeśli weźmiesz stos arkuszy, nie będziesz w stanie go uszkodzić za pierwszym razem. Tak więc, albo nowożeńcy mają skłonność do akceptowania siebie nawzajem z wszystkimi zaletami i wadami, albo zamieniają rodzinne więzi w cienki arkusz, który łatwo się łamie.
 3. Po nim odbywa się skórzane wesele, które mówi, że każda interferencja z zewnątrz może utrudnić zniszczenie tabeli trwałych związków.
 4. Pościel ślubne - symbol solidnego, jak płótno, miłość.
 5. Życie rodzinne to drzewo, a im dłużej para jest razem, tym silniejsza. Tak więc, jeśli początkowo był to cienki drzewko, to po 5 latach życia może nawet pochwalić się własnymi owocami. Od tego i ta rocznica ślubu nazywa się drewniana.
 6. Żeliwne wesele mówi o silnych więziach rodzinnych.
 7. Miedziany jubileusz - w tym okresie starania obu partnerów mogą nadać palencie pożądany kształt.
 8. Ślub cyny. W większości przypadków małżonkowie dorastają w swoim przyszłym pokoleniu, a rodzice działają dla nich jako ochronna struktura cynowa, której głównym celem jest ochrona dzieci przed bolączkami świata zewnętrznego.
 9. Ceramiczne wesele - jasny symbol równowagi i stałości rodziny.
 10. Bursztynowa uczta, która jest zwyczajem, aby zaprosić wszystkich, którzy byli na liście gości w dniu ślubu.
 11. Stalowe szczęście przez te wszystkie lata, wypolerowane przez nieszczęścia i trudności przezwyciężone, ma idealny wygląd.
 12. Jedwabne życie jest tak trwałe jak stal, ale jego bezbłędność może być zachowana tylko dzięki ostrożnemu, delikatnemu związkowi.
 13. Koronkowe wesela, które powstają z zestawów strun, są trwałe tylko wtedy, gdy kochankowie pokonują przeciwności, idąc ramię w ramię.
 14. Rocznica Agate pokazuje dojrzałość małżeństwa.
 15. Celebracja kryształu ostrzega, że ​​szczęście, podobnie jak kryształ, może w jednej chwili ulec zniszczeniu z powodu nierozważnych działań.
 16. Wewnętrzne oświecenie w życiu rodzinnym ma miejsce podczas ślubu topazowego.
 17. Święto cyny obejmuje prezenty z odpowiednich materiałów.
 18. Turkus to nieopisane piękno relacji.
 19. Świętowanie Krypton. Uważa się, że małżeństwo ludzi, którym udało się tak wiele lat, pozostać wiernymi sobie nawzajem, jasnymi i czystymi.
 20. Porcelanowe wesele. W tym okresie małżeństwo z boku może być bardzo piękne, ale delikatne dla obu partnerów.
 21. 30 lat szczęścia małżonków nazywa się perłą. Mężczyźni podają swoją ukochaną perłową biżuterię, która szepcze jej: "Lata, które spędziłem z tobą, są mi tak drogie jak te perły".
 22. 40 lat - ślub rubinowy.
 23. złote wesele . Nie jest łatwo zdobyć ten cenny metal jakie są style wesela
 24. 50 lat - udaje się zachować rodzinny komfort aż do tego wydarzenia.

Jakie są style wesela?

Ogólnie stylizacja ślubna dzieli się na:

 • uroczyste obchody: przestrzegają wszelkich tradycji, zwyczajów kultury nowożeńców;
 • stylizowane - zamieniasz wesele nie tylko w znaczące wydarzenie, ale w cały spektakl teatralny;
 • kolor; do odpowiedzi na pytanie: "W jakich stylach są wesela?" należy przypisać tzw. "kolorowe wesele".