Na weselu każdy detal powinien wyglądać jak z motywów, począwszy od pokrowców na krzesła, kompozycji kwiatowych na stołach, aż do koloru wstążek na okularach dla nowożeńców, "ubrań" szampańskich, które można łatwo ozdobić własnymi rękami.

Jak ozdobić butelki szampana na wesele?
  1. Po co dekorować szampana na wesele? Przede wszystkim jest to hołd dla tradycji. Tak więc uważa się, że jedna butelka jest otwarta w pierwszą rocznicę ślubu, a druga - kiedy pierworodny rodzi się w nowo utworzonej rodzinie.
  2. Możesz ubrać ten biały napój białą farbą w sprayu, perłami, klejem, termoplastycznymi kwiatami i serwetkami z wzorem. Najpierw należy przykryć butelkę kilkoma warstwami. Rozłóż wszystkie niezbędne elementy wystroju na serwetce. Bez naciskania zaznacz ołówkiem na butelce miejsce do rysowania. Przyklej wzdłuż obrysu dostępnych kwiatów.
  3. Jeśli wiesz decoupage sprzęt, następnie ozdoby, pędzel, farby akrylowe, ten sam rodzaj lakieru, klej PVA, wzór przedmiotów ślubnych. Po wyjęciu wszystkich niepotrzebnych etykiet z butelki, pokryj go farbą akrylową w dwóch warstwach. Nasmaruj butelkę za pomocą kleju, przyklej obraz, delikatnie go wygładź. Ponadto kontur można ukryć za pomocą farb akrylowych. Połącz brzegi szeroką szczotką. Użyj cienkiego pędzla, aby narysować niezbędne linie. Szyjkę butelki można ozdobić wstążkami, koralikami.
  4. Również udekoruj szampana ślub może używać taśm. Tak więc przyklej elementy papierowe do wystroju do butelki klejem biurowym. Pomaluj farbą natryskową lub akrylową. Usuń kawałki papieru. Przyklej do szklanej butelki wszystkie niezbędne ozdoby (kwiaty, koraliki). Pomaluj powierzchnię pastelowymi wzorami. Aby przymocować taśmę, użyj taśmy dwustronnej.
  5. Aby umieścić butelki szampana w stroju pary młodej potrzebujesz: 2 batiki, cyrkonie, ukośne beyki w kolorze czarno-białym, karton, klej konstrukcyjny, białe koraliki, guma do żucia, materiał na spódnicę. Aby stworzyć koszulę, sklej 3 warstwy białych pasków, następnie kilka ukośnych czerni. Zakończ "garnitur" zwykłą czarną wstążką. W sukni panny młodej z igłą i nitką weź białą wstążkę w harmonijkę. Przyklej to. Następnie wykonaj orurowanie (ukośną wstęgę) tak samo jak w kombinezonie pana młodego. Za naszyjnik przyszłego małżonka zebrać sznur paciorków. Kolejny krok: klej trzy przyciski rhinestone na garnitur pana młodego, motyle. Na spódnicę zbierz kawałek materiału, przyklej go do butelki, ozdabiając szew elastyczną koronką. W przypadku kapeluszy używaj kartonu i plastiku - aby utworzyć marginesy. Kapelusz przyszłego małżonka powinien być owinięty czarnym podkładem, natomiast małżonek powinien być biały, dekorując go kawałkami materiału.
jak ozdobić szampana na wesele 1jak ozdobić szampana na wesele 2jak ozdobić szampana na wesele3
jak ozdobić szampana na wesele 4jak ozdobić szampana na wesele5jak ozdobić szampana na ślub6
jak ozdobić szampana na wesele7jak ozdobić szampana na ślub8jak ozdobić szampana na wesele9