Dekoracją sali weselnej zajmują się zazwyczaj osoby, które ją wynajmują (czyli zarządzanie restauracją, w której odbywa się bankiet), czasami jest to usługa płatna agencji za organizację wesel, a czasem nawet leżenie na ramionach małżonków. Zastanów się nad drugą opcją, kiedy pilnie potrzebujesz przestudiować temat, jak samodzielnie udekorować salę weselną.

Kolory

Przede wszystkim zdecyduj, jakie dźwięki będą twoje ślub . Konieczne jest zwrócenie uwagi na kolor ścian w sali bankietowej. Białe dekoracje można łączyć z dowolnymi ścianami, białe ściany można łączyć z dekoracjami dowolnych odcieni.

Jeśli uroczysty bankiet białych tonów jest Twoją wizją, jak ozdobić salę weselną, przygotuj się na to, że nawet w takich przypadkach musisz zrobić kilka akcentów kolorystycznych. Akcentem może być stół młodych, jakieś oryginalne miejsce w samej sali - fontanna, jasny luksusowy żyrandol, akwarium, fortepian - w ogóle coś, co nie będzie białe. W przeciwnym razie twój ślub będzie przypominał szpitalny oddział.

Sceneria

Przejdźmy do tego, co udekorować salę weselną. Jest wiele małych rzeczy, które mogą zrobić wystrój unikalny:

  1. Świeże kwiaty - sprawiają, że sytuacja jest bogata, ale blakną bardzo szybko, więc wieszanie ich na ścianach nie jest najlepszą opcją. Ale wypełnij salę dużymi doniczkami z luksusowymi kompozycjami, gdzie najlepszy pomysł. Na stołach można ułożyć wysokie wazony z kwiatami, które nie będą zakłócać posiłku.
  2. Druga opcja, jak ozdobić salę weselną kwiatami to sztuczne kwiaty. Sprzedawane są przez gotowe girlandy i to oni najlepiej wieszają swoje ściany i sufity.
  3. Piłki - tańsza i nie mniej piękna opcja. Jeśli na podłodze mamy kwiaty w doniczkach, wiązki balonów z helem mogą wisieć pod sufitem.
  4. Tkaniny - ściany i sufit mogą być zdobione lekkimi, przewiewnymi materiałami, takimi jak koronki, siateczki, tiulu itp.
jak ozdobić salę weselną1jak ozdobić salę weselną2jak ozdobić salę weselną3
jak ozdobić salę weselną4jak ozdobić salę weselną5jak ozdobić salę weselną6
jak ozdobić salę weselną7jak ozdobić salę weselną8jak ozdobić salę weselną9