Saltos nie jest pierwszym i, niestety, nie ostatnim lekarstwem, które ludzie, którzy tracą na wadze, przyjmują lekkomyślnie, jakby to były krople na kaszel. Początkowo sól lekowa została wynaleziona w żaden sposób do utraty wagi, ale jako lek na astmę oskrzelową i obturacyjne zapalenie oskrzeli. Lek rozluźnia mięśnie oskrzeli, łagodzi uduszenie i łagodzi inne objawy astmy. Pytasz, jaki jest związek między oskrzeli a utratą wagi? Przeczytaj poniżej i zastanawiaj się.

Działanie

Po zażyciu leku temperatura ciała wzrasta o 1 stopień, a poziom cukru we krwi wzrasta. Efekt nazywa się hiperglikemią.

W podwyższonych temperaturach metabolizm jest również przyspieszony, ale nie jest to jedyny powód do przyjmowania soli, ponieważ spalacz tłuszczu .

W przypadku wspomnianej hiperglikemii ciągle odczuwa się po prostu zjedzoną czekoladę. Czy to miłe Jaka jest nasza trzustka? Trzustka wydziela insulinę w ciągłych strumieniach, aby poradzić sobie z tym cukrem.

Biorąc pod uwagę hiperglikemię, ciało saltoz jest połączone z dietą o niskiej zawartości węglowodanów. Oznacza to, że nie ma owoców, tylko warzywa, mięso, ryby. Ci sami kulturyści są fanami używania soli do suszenia, innymi słowy, pogarszania powyższej diety i zwiększania dawki leku.

Recepcja

Jak wziąć saltos z zapaleniem oskrzeli lub z samoopalaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej - nie ma różnicy. Zacznij od 1 tabletki 3 razy dziennie z posiłkami, najważniejsze - w odstępach co najmniej 6 godzin. Kulturyści, ci, którzy "palą" potrzebują wszystkiego i szybko, zwiększają dawkę, w przeciwieństwie do przeciwwskazań.

Wynik

Utracone kilogramy i cm - wszystko jasne. Ale jest też bardzo prawdopodobne, że cukrzyca, drżenie kończyn, tachykardia lub po prostu zmniejszony metabolizm . A przy okazji, zwiększając dawkę, możesz "urosnąć" przed śmiercią.