Znajomość nowego kraju nie powinna ograniczać się do odwiedzania tylko jego stolicy i głównych atrakcji. Wycieczki do prowincjonalnych miast i okolic pomogą ci uzyskać właściwy obraz życia całego państwa, lepiej poznać jego historię i poznać życie zwykłych ludzi. Podróżowanie Argentyna Nie ignoruj ​​tak małego miasta jak Posadas. Zrobi różnorodność podczas podróży i pozostawi przyjemne wrażenia i wspomnienia.

Informacje ogólne

Posadas jest centrum prowincji Misiones, założonej w 1615 roku. Miasto położone jest w północno-wschodniej części Argentyny, po południowej stronie rzeki Paraná. Teren osady wynosi 965 metrów kwadratowych. km, i zamieszkuje miasto ponad 350 tysięcy osób.

W Posadas dobrze rozwinięte branże takie jak:

 • żywność;
 • tytoń;
 • meble;
 • budynek.

Znaczny udział w tworzeniu budżetu miasta ma produkcja i sprzedaż herbaty mate. Posadas jest jednym z największych producentów w Argentynie. Dzięki mostowi Puente Internacional San Roque González de Santa Cruz, łącząc argentyńską wioskę z Encarnacion paragwajski handel międzynarodowy i turystyka gwałtownie się rozwijają.

Warunki pogodowe

Klimat Posadas ze względu na położenie geograficzne: miasto znajduje się na granicy Gran Chaco (tereny podmokłe) i podzwrotnikowy region Misiones. Dlatego nie ma wyraźnego podziału na pory suche i pory deszczowe. Opady atmosferyczne w regionie spadają w umiarkowanych ilościach przez cały rok. Średnia roczna temperatura powietrza w mieście wynosi 25˚C, w lecie liczba ta wzrasta.

Co zobaczyć?

W Posadas otwarte dla zwiedzających takich muzea :

 • sztuki piękne L. B. Areco;
 • naturalne historyczne - przedstawiono historię zakładów jezuickich XVII-XVIII wieku;
 • historyczne i archeologiczne - reprezentowane są przez eksponaty odzwierciedlające kulturę Indian guarani .

Zabytki architektury to:

 • Katedra La Iglesia Catedral de Posadas, znajduje się na głównym placu miasta Plaza 9 de Julio. Budynek wykonany jest w stylu romańskim;
 • Pałac Rządowy , zbudowany w XIX wieku.

Ulubionym miejscem spacerów z mieszkańcami i gośćmi Argentyny i Posadas jest nasyp Costanera, którego dekoracją jest Monumento Andres Guazurari - pomnik Indian Guarani.

Monumento Andres GuazurariКафедральный собор

Hotele i restauracje w mieście

Wybór hoteli W Posadas, pomimo niewielkich rozmiarów, jest całkiem niezły. Nie znajdziesz dużych hoteli w mieście, ale jest wiele doskonałych hoteli apartamentowych w rozsądnych cenach i doskonałej obsłudze. Następujące hotele są najbardziej popularne wśród turystów i racjonalny stosunek ceny do jakości:

 • Urunday Apart Hotel;
 • Grand Crucero Posadas Express;
 • RiHotel;
 • Hotel Urbano Posadas.
Отели ПосадасаРестораны Посадаса

Jeśli masz pytanie, gdzie zjeść obiad w Posadas, to najpierw zdecyduj, jakie dania kuchni światowej chcesz wypróbować dzisiaj. Miasto ma wiele przytulnych miejsc, oferując zróżnicowane menu i przyjemną atmosferę.

Kuchnia latynoamerykańska jest reprezentowana w restauracji La Querencia. Włoską kuchnię można docenić w Itakua. Desery pierwszej klasy słyną z restauracji Heladeria Cremolatti, a najlepsza pizza w Posadas jest warta odwiedzenia w Pizza 40.

Jak dostać się do Posadas?

Аэропорт Посадаса

Miasto ma małe lotnisko Aeropuerto Libertador Don José De San Martín, który zabiera samoloty z innych głównych ośrodków Argentyny. Ponadto trasa jest możliwa w autobusach międzymiastowych lub wynajęty samochód na autostradzie numer 12.