Zdecydowałeś się więc na dietę, a potem po pracy udajesz się na zajęcia fitness. Wygląda na to, że jesteś już dobrze zrobiony i wszystko się dla ciebie spełni, bo najważniejszą rzeczą jest zacząć, a tam jest już łatwiej, tylko z jakiegoś powodu strasznie boisz się rozpadać i przytyć jeszcze bardziej niż przed dietą. Nie potrzebujesz tylko motywacja aby zacząć tracić na wadze, potrzebujesz stałego wsparcia psychologicznego, które ty, w tym, możesz dostarczyć filmy o utracie wagi.

W jaki sposób kino wpływa na naszą psychikę?

Mądrzy władcy współczesnego świata wiedzą, że najłatwiejszym sposobem wpływania na podświadomość obywateli jest kino. Sędzia dla siebie, nie każdy przeczyta książkę, a film może oglądać osoba o dowolnym poziomie rozwoju. Oglądanie filmu zajmuje dwie godziny, a za kilka godzin nie będziesz czytać książki. Ponadto filmy są w stanie lepiej wpływać na psychikę ludzi o złej wyobraźni, ponieważ wszystko, co przeczytano w książce, musi być również wizualizowane mentalnie. Dlatego politycy często wykorzystują przemysł filmowy do swoich chciwych celów: tworzenia określonej postawy w społeczeństwie, zachęcania do buntu, lub odwrotnie, posłuszeństwa itp. Jednak dzisiaj nie mówimy o politycznej roli świata kina, ale o filmach, które motywują do utraty wagi.

Jakie filmy pomogą schudnąć?

Twój wolny czas podczas diety, możesz wypełnić filmy dokumentalne o utracie wagi. Po obejrzeniu filmu o tym, co składa się na słodycze, artykuły spożywcze, produkty spożywcze, kiełbaski i inne "gadżety", raczej nie będziesz chciał ich jeść. Przyda się również oglądanie filmów o odchudzaniu dziewcząt, które ważyły ​​100 i więcej kilogramów. Co może bardziej motywować niż widzieć, jak komuś udało się stracić 50 kg, a nie można sobie poradzić z dodatkową "dziesiątką". Dobrym filmem motywacyjnym do odchudzania będą filmy o tematyce anatomicznej. Będziesz mógł zobaczyć, co dzieje się w tobie, gdy jesz "śmieciowe" jedzenie, ponieważ narządy zostają zatkane i zarastają tłuszczem.

Jeśli chodzi o panie, które przede wszystkim cenią sobie linię "miłości", to oczywiście potrzebują artystycznych filmów o utracie wagi z przystojnym protagonistą i grubym, który zamieni się w pięknego łabędzia przed końcem oglądania. Jeśli dodamy tu elementy komiczne, film będzie nie tylko motywacją do odchudzania, ale stanie się również naprawdę bestsellerem, aby zapewnić, że nie stracisz ręki szukając najlepszych folii wyszczuplających, zapewniamy gotową selekcję.

Lista filmów fabularnych o utracie wagi.

 1. Bbw (2004, komedia).
 2. Fast Food Nation (2006, romans, komedia).
 3. Szkoła dla fatties (2010, detektyw, komedia).
 4. Miłość jest zła (2001, komedia).
 5. Diabeł nosi pradę (2006, komedia).
 6. Bezwzględni ludzie (1986, komedia).
 7. 200 funtów piękna (2006, melodramat).
 8. Bridget Jones (wszystkie części, 2001, 2004, komedia).
 9. Lustro ma dwie twarze (1998, dramat, romans, komedia).

Lista filmów dokumentalnych, które stymulują utratę wagi

 1. Rosyjskie odczucia "Schudnij jak Pugaczow".
 2. Jak łatwo schudnąć. Zasady życia.
 3. Daj sobie życie.
 4. Cała prawda o chlebie. Zasady życia.
 5. "Cholera. Szczególnie duże rozmiary.
 6. motywacja filmowa, aby schudnąć
 7. Życie Nathana. Moja okropna historia.
 8. Najgrubszy człowiek na świecie. Moja okropna historia.
 9. Ekstremalna transformacja. Program odchudzania

Filmy te będą nie tylko idealnym przygotowaniem do diety, ale także pomogą ci przejść przez cały proces odchudzania bez awarii, a co najważniejsze, to, co pokazano w powyższych filmach, nie da ci ponownie. przybrać na wadze po utracie wagi.

Mamy nadzieję, że masz wystarczająco 16 filmów, które zainspirują i sprawią, że będzie to Twoja dieta. Uwierz w siebie i obiecaj, że nie zdobędziesz większej wagi, z którą bolesne jest się rozstać.