Świat kina jest odzwierciedleniem naszych niespełnionych marzeń, wizualizacją tego, czego nigdy nie odważymy, kino jest tym, czym możemy się stać, ale zawiedliśmy. Dlaczego ludzie są tak przywiązani do ekranów telewizorów i komputerów? Bo tylko w ten sposób mogą wypełnić swoje życie tym, czego im brakuje: miłością, chwałą, odwagą, umiejętnościami, umiejętnościami i uznaniem. Dzisiaj porozmawiamy o filmach o sportowcach: o tym, kiedy i komu warto je oglądać.

Miłośnicy biografii

Bycie sportowcem nie powinno się rozwijać fizycznie i uczestniczyć w szkoleniu. Ponieważ są profesorowie choreografii, którzy nie potrafią tańczyć, ale piszą rozprawy o teorii sztuki choreograficznej, są też inni "sportowcy", którzy najbardziej interesują się stroną teoretyczną, to jest dla nich, a sami zrobili filmy dokumentalne o sportowcach.

Chcę spędzać czas z korzyściami

Jeśli należysz do kategorii "aktywnych" sportowców, którzy trenują, prowadzisz zdrowy tryb życia sposób życia , ale, jakoś przypadkowo źle, staniesz przed dylematem - co robić, gdy leżysz w domu, aż do wyzdrowienia, tak bardzo, że przynajmniej nie moralnie stracisz kształt i "zmiękniesz". Dla ciebie idealną rozrywką będzie oglądanie filmów o świetnych sportowcach. I naucz się wielu interesujących rzeczy i wróć do treningu z niespotykanym entuzjazmem.

Motywacja

Ci, którzy od dawna chcą, a nawet zamykają oczy, widzą siebie na siłowni, ale ich nogi nie sięgają, zaleca się oglądać filmy fabularne o sportowcach. W takim filmie istotą jest nie tylko sama obecność sportowców, ale także demonstracja "przed" i "po". Plus - wybierz swój ulubiony gatunek: dramat komediowy lub "historię miłosną" i uzyskaj połączenie przyjemności z przydatną skuteczną motywacją i przyjemnym hobby.

Najmniejsi sportowcy

Są chwile, kiedy musisz się podnieść samoocena dzieci przed zawodami, występami lub zwykłym treningiem. Zdarza się, że rodzice chcą zwrócić uwagę dziecka na konkretny sport. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku, filmy o dzieciach sportowców, o tym, jak najmężsi i najdonioślejsi z nich są najsilniejsi, o tym, jak wybitny sportowiec zaczął się od kpiny z rówieśników itp., Mogą być wyjściem. .

Wniosek nie jest trudny: jeśli twoje życie jest w jakiś sposób związane ze sportem, nie pozostaniesz obojętny na filmy o sportowcach. Dlatego dla Ciebie wybraliśmy listę najlepszych filmów o sportowcach. Ciesz się!

Lista

 1. "Wściekły byk" (1980, reż. Martin Scorsese) - film opowiada historię boksera Jake'a La Motty.
 2. Prefontaine (1997) jest biografią biegacza Steve'a Prefonteina.
 3. "The Invisible Side" (2009) to film o piłkarzu Michaelu Oere.
 4. "Najszybszy" Indianin "(2005) - biograficzny film o motocyklistów Berthe Monroe.
 5. Pumping Iron (1977) to film dokumentalny o Arnoldie Schwarzeneggerze, sześciokrotnym właścicielu Mr. Olympia. Schwarzenegger gra sam w filmie.
 6. "Twarzą w twarz z Ali" (2009) - film dokumentalny o Muhammadzie Ali.
 7. "Tyson" (1995) - film dokumentalny o bokserze Tysonie.
 8. "Bloody sport" (1988) - film o sztukach walki i Frank Duks.
 9. filmy dokumentalne o sportowcach
 10. "Pokonywanie" (2006) to film o tym, jak 30-letni barman staje się zawodowym piłkarzem (w oparciu o prawdziwe wydarzenia).
 11. "Całe życie w rękawiczkach" (2012) - film o wybitnych bramkarzach piłkarskich świata.
 12. "Peace Warrior" (2006) - film oparty na prawdziwych wydarzeniach i książce Dana Milmana, amerykańskiego sportowca.
 13. "Conquerors of the waves" (2012) - film o surferach J. Moriarty'ego.
 14. "Kolejna Chelsea". Historia z Doniecka "to film o oligarchach i ich klubach piłkarskich.
 15. "Will" (2012) to film o jedenastym fanem chłopaków i absolwentem Liverpoolu.