Dla wielu ludzi utrata masy ciała staje się sprawą trwającą całe życie - przybierają na wadze, a następnie przy pomocy niesamowitych diet jest ona odrzucana, a następnie, powracając do zwyczajowej, ale początkowo niewłaściwej diety, wracają ponownie. Zamiast przyjmować tę nie najbardziej bezpośrednią ścieżkę, lepiej jest przejrzeć swoje nawyki żywieniowe jako całość. Tak, jest trudniej niż 7 dni, aby "usiąść" na ogórkach z kefirem, wynik będzie musiał poczekać dłużej, ale tym bardziej, że nigdzie nie zniknie - waga ustabilizuje się i przestanie "skakać". Jeśli po prostu chęć zmiany kształtu motywuje Cię słabo, użyj dodatkowego motywacja .


Zdjęcia-czynniki motywujące do utraty wagi

W Internecie istnieje ogromna liczba społeczności dla utraty wagi, różne fora i witryny, które oferują zdjęcia-motywatory. Aby ich efekt nie był krótkotrwały, ale długotrwały, najlepiej je wydrukować i umieścić w dowolnym miejscu, w którym wyglądasz okresowo: na przykład na drzwiach lodówki, na biurku, w pobliżu lustra w łazience, na ścianie naprzeciwko stołu, d. Szczególnie dobrze działają zabawne czynniki motywujące do utraty wagi, które ułatwiają leczenie motywacji. Bardzo ważne jest, aby nie obserwować skórki napiętej, ale żartobliwie, robiąc to nie tylko ze względu na piękno, ale także ze względu na zdrowie. Większość produktów, które powinny zostać porzucone w ramach zdrowej diety - tłuszczowe, smażone, słodkie, mączne - są szkodliwe dla organizmu. Przechodząc do prawidłowego odżywiania, nie tylko normalizuje się wagę na zawsze, ale także może przynieść wielkie korzyści wszystkim systemom, a zwłaszcza - trawieniu i wydalaniu.

motywatory zdjęć do utraty wagimotywatory zdjęć do utraty wagi1wyszczuplanie motywatora pictures2

Odchudzające się czynniki motywujące na lodówce

Lodówka to idealne miejsce, aby umieścić swoje czynniki motywujące do utraty wagi. Przy okazji możesz używać różnych rzeczy:

 • Twoje zdjęcia szczupłe (z photoshopem lub z przeszłości);
 • najbardziej niefortunne z jego własnego zdjęcia, gdzie dodatkowa waga jest oczywista - tak, że dodatkowy apetyt się nie pojawia, i zawsze jest przypomnienie, dlaczego wpajasz nowe nawyki;
 • zachęcające napisy - "Przekaż, nie cofaj się!", "Już minus jeden, albo będzie więcej!", itp.
 • lista dozwolonych produktów;
 • lista zabronionych produktów;
 • przepyszne zdjęcia zdrowych potraw z warzyw i sałatek - aby je zobaczyć i chcieć;
 • zdjęcia osób, które już mają kształt, o jakim marzysz;
 • śmieszne zdjęcia i zdjęcia motywatorów;
 • przepisy proste i zdrowe potrawy;
 • lista zakupów na odchudzanie - kefir 1%, kapusta pekińska, ogórki, pierś z kurczaka, jogurt bez słodkich nadzień, grejpfruty , zieleni, itp .;
 • lista celów, dla których podjąłeś sam siebie ("jak twój mąż bardziej", "kup sukienkę rozmiar S i ją nosić", "bądź piękna w stroju kąpielowym", "popraw zdrowie fizyczne", "stań się lżejsza i bardziej zgrabna", itp. .).

Jeśli poważnie zajmiesz się lodówką, możesz udekorować ją tak, że zbliżając się do niej, nie będziesz ciągnąć za szkodliwe, ale smaczne jedzenie, ale przeciwnie, za najbardziej przydatne i odpowiednie do utraty wagi.

środki wyszczuplające na lodówcewyszczuplające czynniki motywujące do lodówki1wyszczuplające motywatory do lodówki2
motywatory zdjęć do utraty wagi3motywatory zdjęć do utraty wagi4motywatory zdjęć do utraty wagi5

Filmy motywujące do utraty wagi

Zamiast organizować ucztę brzucha w weekendy, możesz zrobić użyteczną i interesującą rzecz - obejrzeć film o utracie wagi.

 1. "Food Corporation" , USA, 2008 (dokument). Ten film opowiada o tajnikach amerykańskiego przemysłu spożywczego i o tym, jak wielkie firmy go prowadzą.
 2. "Fat Men" , Hiszpania, 2009 (komedia). Ten śmieszny film opowiada o grupie osób z nadwagą, którzy nie myślą o diecie, ale mówią o bardzo odległych tematach. Co więcej, wielu z nich myśli - czy nie jest łatwiej zostawić wszystko takim, jakie jest?

Istnieje wiele przyzwoitych filmów na temat utraty wagi, a ponadto istnieje co najmniej jeden program na prawie każdym kanale rozrywkowym, który zajmuje się korekcją wagi. W razie potrzeby wszystko, co może być wykorzystane do motywacji i stałego postępu w dążeniu do celu.