Utrata wagi na grykę staje się coraz bardziej popularnym sposobem odchudzania, ponieważ w tym bałaganie jest wszystko, co jest niezbędne do normalnego życia organizmu, ale jest niskokaloryczna. Przez 7-14 dni od diety możesz stracić do 10 kg bez utraty zdrowia.

Korzyści z gryki w utracie wagi:

  • Ten zad ten zawiera witaminy pierwiastki śladowe, łatwo przyswajalne białko, niezbędne aminokwasy, złożone węglowodany, skrobia i błonnik;
  • gryka oczyszcza ciało z produktów rozpadu, zmniejsza ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, hemoroidów, cukrzycy, żylaków, niedokrwistości, itp .;
  • wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zapobiegając atakom serca i udarom;
  • zapewnia uczucie sytości przez długi czas.
Jak wziąć?

Możesz ugotować to zboże w zwykły sposób, napełniając go wodą w stosunku 1: 2 i wkładając do pieca. Dosłownie po 10-15 minutach, kiedy cała woda wyparuje, można zjeść owsiankę. Jednak ci, którzy chcą uzyskać maksymalne korzyści z jego użytkowania, warto wiedzieć, jak ukraść grykę do utraty wagi i zwiększyć efekt utraty wagi. Suche płatki, i zielone, ale nie brązowe, zalać wrzącą wodą w stosunku 1: 2, owinąć i pozostawić na noc. Weź w ciągu dnia w dowolnej ilości bez dodawania soli, cukru itp.

Owsianka może pić wodę, ale najlepiej jest obstawiać utratę wagi przy pomocy gryki i kefiru. Korzystne właściwości tego napoju można powiedzieć przez bardzo długi czas, ale najważniejsze jest to, że poprawia trawienie i kolonizuje jelita użytecznymi bakteriami. Ci, którzy są zainteresowani gotowaniem gryki do odchudzania, mogą odpowiedzieć, że napój można wykorzystać do picia i dodawania do owsianki.

Ulga żywieniowa

Oczywiste jest, że jedzenie przez 2 tygodnie tylko gryki, kefiru i wody jest bardzo trudne i nie jest zbyt dobre dla organizmu, ponieważ to zboże usuwa cukier z organizmu, a brak glukozy może przekształcić się w bóle głowy. Brak soli jest obarczony zawrotami głowy i spadkiem aktywności umysłowej. W związku z tym żywność może być nieco zróżnicowana przy użyciu kasza gryczana z warzywami do utraty wagi, suszonych owoców i miodu. W diecie możesz również uwzględnić wszelkie niesłodzone owoce. Każdy z tych produktów można spożywać osobno lub razem z owsianką, ale najlepiej dodać miód do wody używanej wcześnie rano na pusty żołądek.

Ostatni czas opuszczenia stołu jest dozwolony na 4 godziny przed snem, ale jeśli czujesz się głodny, nie możesz go tolerować w żadnym wypadku. Musisz zjeść marchewkę, jabłko lub coś innego. Ponadto zwykłą wodę można zastąpić świeżymi sokami. Sok ze świeżych grejpfrutów, pomarańczy, jabłek, marchwi i buraków przyniesie szczególne korzyści w walce z nadwagą.

Konieczne jest stopniowe opuszczanie tego systemu pokarmowego, spożywanie frakcyjnie 5-6 razy dziennie i kontynuowanie jedzenia gryki. Parować, gotować lub piec z chudego mięsa, ryby gryka na kolację do utraty wagi i warzywa. Z tłustych i smażonych potraw, wygodnych produktów spożywczych i fast foodów należy całkowicie zrezygnować, aż do momentu, gdy ich waga się ustabilizuje, a następnie nie dać się im ponieść, jak pieczenie i pieczenie. Zrób sobie regułę jedzenia na gryczkę obiadową za odchudzanie, zawsze, popijając szklanką kefiru. Pomoże to ciału pracować jak zegar, a problem żużlowania i zaparć nigdy nie powstanie przed tą osobą.

Po urozmaiceniu swojego życia i zainteresowaniu każdym rodzajem sportu, możesz utrwalić wynik przez wiele lat i pozostać w formie do starości.