O zaletach żywności dla dzieci można mówić przez długi czas. Niezwykłym faktem jest to, że tracisz na wadze żywność dla niemowląt być może i taka dieta jest całkiem skuteczna. Wiele hollywoodzkich gwiazd trzyma się takiego systemu zasilania, aby utrzymać figurę. Istnieje kilka diet dla dzieci.

Jak schudnąć z jedzenia dla dzieci?

Jeśli zdecydujesz się schudnąć na odżywianiu dla dzieci, to zastanów się nad tym, że zawartość kalorii w karmie dla dzieci jest bardzo mała. Średnio jedna butelka zawiera do 75 kilokalorii. W tej diecie ograniczenie dziennej diety zalecane jest do 1200 kalorii, dlatego ważne jest prowadzenie dzienniczka jedzenia i rejestrowanie wszystkiego, co jesz w ciągu jednego dnia. Ta dieta powinna być przestrzegana przez dwa tygodnie.

Opcja pierwsza: szybko

Trzymając się tego wariantu diety, możesz stracić do pięciu kilogramów tygodniowo, ale ograniczenia będą surowe. Posiłki powinny być puszkowane, a potrawy powinny składać się z jednego produktu. To znaczy, na przykład, słoiki z "kurczakiem z ryżem i warzywami" nie pasują. Ponadto, nie można jeść skrzepów, soków i płatków zbożowych, ponieważ zawierają one cukier.

Zanim pójdziesz na taką dietę, skonsultuj się z lekarzem. Waga bardzo szybko ustępuje, dlatego bardzo ważne jest przestrzeganie miary i powrót do prawidłowego odżywiania po 14 dniach. Nie zaleca się siedzenia na tej diecie częściej niż dwa razy w roku, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ciała.

W ciągu dnia można zjeść do 10 słoików z tłuczonymi warzywami lub mięsem. Możesz wziąć jogurt bez dodatków. Zaleca się pić tyle wody, ile to możliwe, zielona herbata bez cukru jest dozwolona. Na obiad można ugotować zupę w bulionie mięsnym ze słoików z dodatkiem puree warzywnego.

Opcja druga: w połączeniu

W tym wariancie diety wolno spożywać zupy dietetyczne, lekkie chude dania mięsne i warzywa w porze obiadowej. Na śniadanie i kolację trzeba jeść żywność dla niemowląt. W porze lunchu można gotować gulasz warzywny lub zupa, warzywa z gulaszem. Dopuszcza się pierś z kurczaka, gotowana lub pieczona w piekarniku. Tę dietę należy również stosować przez dwa tygodnie.