Wiele osób uważa, że ​​istnieje specjalna utrata masy ciała dla leniwych, która różni się od innych tym, że nie wymaga żadnego wysiłku. Tacy ludzie są zwykle gotowi połknąć wątpliwe pochodzenie pigułki, narzekają na brak siły woli i bez końca zamierzają "zaopiekować się sobą". A jednak, jak schudnąć leniwej osobie?

Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby schudnąć ...

Jeśli nie jesteś w stanie zbyt długo się trzymać, a utrata wagi pozostaje tylko w snach i planach, zastanów się, co tak naprawdę przeszkadza w odchudzaniu? Jak wiesz, jeśli dana osoba naprawdę czegoś potrzebuje, bierze ją i robi. Ale jeśli ciągle znajdujesz powody, dla których nie robisz tego, to wszystko nie jest takie proste. Przeanalizuj swoje zachowanie, co cię przeraża, co nie pozwala ci się opanować i stać się piękniejszym?

 1. Być może boisz się, że musisz całkowicie zaktualizować swoją garderobę po pozbyciu się zbędnych kilogramów.
 2. Możesz bać się, że będziesz musiał wydawać zbyt dużo na zdrowe produkty.
 3. Wiele osób martwi się, że będą musieli zrezygnować z małych radości życia, ponieważ smaczne jedzenie jest najbardziej dostępną radością.
 4. Jeśli masz dodatkową wagę przez długi czas i jesteś do tego przyzwyczajony, prawdopodobnie jesteś całkiem zadowolony z siebie. Przynajmniej, gdybyś nie był zbyt szczęśliwy z tego, co masz, włożyłbyś całą swoją siłę w walkę.
 5. Niektórzy ludzie mają nieświadome pragnienie bycia ofiarą okoliczności. Brzmi to absurdalnie, ale każdy terapeuta potwierdzi to tobie. Tacy ludzie "nie mogą nic zrobić ze sobą" przewlekle iz różnych powodów. Rozumieją to książki Erica Berne'a "Gry grane przez ludzi" i "Ludzie, którzy grają w gry".

Postaraj się ustalić, co zapobiega utracie wagi, i rozwiąż ten problem przede wszystkim. Zdecyduj, co jest dla Ciebie ważniejsze - storpeduj swoje lęki lub znajdź piękną figurę? Zawsze możesz dokonać wyboru - albo schudnąć, albo pozostać w starej wadze. A jeśli pogodzisz się z dodatkowymi kilogramami, których nie masz zamiaru - to idź naprzód!

Zbyt leniwi, aby uprawiać sport ...

Wiele osób uważa 101 powodów, aby nie poruszać się i nie uprawiać sportu. Cóż, jeśli aktywność fizyczna nie jest dla Ciebie, po prostu musisz ograniczyć dietę.

Utratę wagi osiąga się tylko w jeden sposób: kalorie, które dostają się do organizmu, powinny być mniejsze niż ilość, jaką ciało spędza. Osiąga się to lub zmniejszając dietę lub zwiększając aktywność fizyczną, a najlepiej - łącząc te techniki.

Dlatego rezygnując z uprawiania sportu, przygotuj się na życie z ręki do ust - przynajmniej dopóki ciało nie przyzwyczai się do takiego systemu pokarmowego.

Jeśli to też nie pasuje, musisz wybrać kompromis: na przykład, aby dostać się do pracy na piechotę lub zrobić kilka razy w tygodniu zasadę, aby wykonać 2-3 godzinny spacer spacery c dziecko lub przyjaciele.

Dieta dla leniwych

Z reguły metody odchudzania leniwych sugerują zmniejszenie diety. Jeśli źle się spożywasz, musisz zacząć od zrezygnowania z błędów w diecie i już zaczniesz tracić na wadze. Błędy mogą być następujące:

 • codzienna konsumpcja słodyczy;
 • regularne przejadanie się;
 • odrzucenie surowych warzyw i owoców (powinny być 2-5 porcji dziennie);
 • zamiłowanie do potraw z ziemniaków i makaronów;
 • zbyt ciężkie naczynia boczne (tylko warzywa bogate w skrobię są dobre na przystawki!);
 • zbyt leniwi, aby uprawiać sport
 • miłość do smażonych potraw;
 • nawyk picia herbaty natychmiast po jedzeniu.

Jeśli masz kilka takich przedmiotów, po prostu zrezygnuj z tego i już zaczniesz powoli, ale na pewno schudnąć. Aby poprawić efekt, wypróbuj tak łatwą dietę:

 1. Śniadanie - para gotowanych jaj i warzyw lub talerz dowolnego płatka.
 2. Obiad - talerz jakiejkolwiek zupy, mały kawałek czarnego chleba.
 3. Czas na herbatę - jabłko.
 4. Włączone obiad - świeże lub gotowane na parze warzywa i pierś z kurczaka lub gotowana wołowina.

Dzięki tej diecie szybko uzyskasz formę, nie wyczerpując się z głodu.