Urządzenie Top Fitness to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą chodzić na siłownię, ale jednocześnie chcą zrzucić dodatkowe kilogramy i wprowadzić ciało w tonus. Prosta i kompaktowa konstrukcja składa się z platformy, dwóch ekspanderów z uchwytami. Możesz wykonać na nim ponad 50 ćwiczeń.

Jak korzystać z urządzenia Top Fitness?

Proste i kompaktowe urządzenie może zastąpić hantle, fitball a nawet profesjonalny sprzęt. Istnieje kilka zaleceń, które należy rozważyć przed użyciem sprzętu do ćwiczeń w domu Top Fit.

 1. Po pierwsze, ważne jest, aby przeczytać instrukcje i dostosować długość pakietów tak, aby było to wygodne. Aby to zrobić, odwróć platformę i przejdź przez półki ekspandera, wybierając żądaną długość.
 2. Po pewnym czasie, gdy osiągnięte zostaną pierwsze wyniki, konieczne jest przesunięcie kabin w celu zwiększenia oporu.
 3. Uniwersalny symulator z ekspanderami Górne dopasowanie służy do wykonywania różnych ćwiczeń, które są ważne do wykonania, obserwacji techniki, w przeciwnym razie nie będzie rezultatów.

Fitness Top Fitness

Trenerzy podają proste wskazówki dotyczące tworzenia skutecznego kompleksu:

 1. Aby uzyskać dobre wyniki, musisz regularnie ćwiczyć, to znaczy co najmniej trzy razy w tygodniu.
 2. Ćwiczenia na symulatorze Górne dopasowanie powinno być wykonywane, stale zwiększając obciążenie i liczbę powtórzeń. Początkujący muszą zacząć od 10 do 15 razy. Najlepiej byłoby zrobić 20-25 w 2-3 podejściach.
 3. Skuteczne szkolenie będzie skuteczne, jeśli będzie trwało co najmniej pół godziny.

Fitness Top Fitness - ćwiczenia odchudzające

Najczęstsze obszary problemowe na ciele kobiety to pośladki i uda. Home Fitness Najlepsze dopasowanie pomoże usunąć cellulit i sprawi, że te obszary będą ciasne i piękne.

 1. Usiądź na platformie, zginając kolana i kładąc stopy na ramionach tak, aby skarpetki były skierowane w górę. Ręce spoczywają na podłodze, stawiając je z tyłu. Wykonaj prostowanie nóg, ustal pozycję w punkcie końcowym i powróć do pozycji początkowej.
 2. topowy trener fitness
 3. Ćwiczenie Do tego ćwiczenia można użyć najlepszego dopasowania: postaw na czworakach, kładąc kolana na platformie. Pozostaw jedną rączkę na boku, a drugą - nogę. Noś nogę, próbując ją unieść tak daleko, jak to możliwe. Opuść nogę i przyciągnij ją do klatki piersiowej. Wykonaj wymaganą liczbę powtórzeń, a następnie wykonaj to samo po drugiej stronie.
sprzęt do domowego fitnessu

Ćwiczenie Top Fitness - ćwiczenia dla prasy

Marzyć, żeby mieć płaski brzuch z piękną ulgą, trzeba regularnie ćwiczyć. Wiedząc, jak wykonywać ćwiczenia na maszynie Top fit dla prasy, można zobaczyć dobre wyniki w ciągu kilku tygodni pracy.

 1. Kolana stoją na platformie i trzymają uchwyty, które należy położyć na podłodze. Kosztem kółek, przesuń je do przodu, obniżając ciało w dół, przyjmując pozycję poziomą. Ważne jest, aby prasa była stale napięta. Po ustaleniu pozycji przez pociągnięcie mięśni prasy, pociągnij rolki do siebie, przyjmując pozycję początkową.
 2. topowy trener fitness
 3. Trener sportowy Top fit może być użyty do rozwoju mięśni bocznych prasy. Usiądź na boku i umieść platformę pod kolanami. Jeden długopis nie bierze udziału w ćwiczeniu, a drugą trzyma w dłoni i umieszcza go na podłodze obok ciała. Noś koło na bok, przechylając i ciągnąc ciało. Po ustaleniu pozycji powróć do pozycji wyjściowej.
jak ćwiczyć na najwyższym urządzeniu fitness

Ćwiczenie Top Fitness - Ćwiczenia na plecy

Za pomocą prostego urządzenia możesz ładować mięśnie, aby pozbyć się bólu, poprawić postawę i usunąć fałdy tłuszczowe. Posiadanie domowej maszyny do fitnessu Top fit, ćwiczenia na talię lub kręgosłup mogą być wykonywane w dowolnym momencie.

 1. Siedząc na podłodze wyciągnij nogi do przodu i połóż stopy na platformie symulatora. Obsługuje krzyże i trzyma je na wyciągniętych ramionach. Tył musi być prosty.
 2. Pociągnij uchwyty do siebie, zginając ręce w łokciach i odciągając je. W tym momencie musisz trochę pochylić ciało, pociągnąć łopatki i przesunąć klatkę piersiową do przodu. Dolna część ciała pozostaje nieruchoma.
 3. Trzymany w punkcie końcowym przez kilka sekund, możesz powoli powrócić do pozycji wyjściowej.
topowy trener fitness

Top sprzęt fitness - przeciwwskazania

Chociaż konstrukcja jest prosta, trening z tym symulatorem ma przeciwwskazania. Nie angażuj się, jeśli występują poważne problemy zdrowotne, takie jak urazy kręgosłupa lub choroba stawowa. Symulator z ekspanderami Górne dopasowanie nie może być stosowane przez ludzi podczas zaostrzeń chorób przewlekłych. Przed rozpoczęciem treningów zaleca się skonsultowanie z lekarzem.