W zeszłym tygodniu Kylie Jenner stała się najpierw mamą, rodzącą dziewczynę od swojego chłopaka Travisa Scotta. Będąc w pozycji, dziewczyna nie była zbyt szczera z fanami, zdecydowała się zrehabilitować, nie robiła sekretów z imienia córki.

Kierownik wersji

Gdy tylko fani dowiedzieli się o narodzinach dziecka od Kylie Jenner, natychmiast zaczęli omawiać możliwe opcje nazwy miękiszu. Biorąc pod uwagę miłość gwiazdy reality show, która prowadzi firmę produkującą produkty kosmetyczne, do motyli, wielu było przekonanych, że dziewczyna będzie nazywać się Butterfly (tak brzmi motyl w języku angielskim) lub Mariposa (przetłumaczone z hiszpańskiego "motyla") ).

W kolekcji Jennera dużo wisiorków i pierścieni w postaci tego pięknego uskrzydlonego owada, a na ciele Kylie i Travis są wytatuowane motyle.

Кайли Дженнер имеет особое пристрастие к бабочкам

Kylie Jenner ma szczególne predyspozycje do motyli

Кольца Кайли ДженнерТату Кайли

Oryginalna wersja

We wtorek wieczorem 20-letni Jenner z Instagram opublikował zdjęcie swojej córki, a także odtajnił jej nazwisko w podpisie zdjęcia:

"Stormy Webster".
Кайли Дженнер

Kylie Jenner

Сторми Вебстер

Stormy Webster

Kylie, podążając za przykładem swojej siostry Kim Kardashian, wybrała niezwykłą nazwę miękiszu. Burzliwy po angielsku oznacza "wzbierający", "Burza".

Jeśli chodzi o drugie słowo - Webster, jest to prawdziwe nazwisko ojca noworodka Travisa Scotta, który znajduje się w paszporcie Jacquesa Webstera.

Na zdjęciu Stormy ledwo chwyta palec swojej matki za pomocą małego długopisu.

Użytkownicy nie zapomnieli żartować na temat twórczych imion dzieci w klanie Kardashian-Jenner. Jeśli połączysz imię córki Kylie i dzieci Kim, otrzymasz świetną, choć złą prognozę pogody - Stormi North Chicago.

Czytaj także
  • Kylie Jenner zademonstrowała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów

Nawiasem mówiąc, inni eksperci obliczyli dochód każdego członka kaprala rodzinnego Kardashian-Jenner. Okazało się, że Kylie jest najbogatszym z jej przedstawicieli. Wypuszczając kosmetyki, zarabia teraz 386 milionów dolarów rocznie. Na przykład Kim Kardashian udało się zjednoczyć 175 milionów w 2017 roku.

Клан Кардашьян-Дженнер

Klan Kardashian-Jenner