Najmłodsza z córek, Chris Jenner, Kylie, zdecydowała, że ​​Nowy Rok jest okazją do relaksu z ukochaną osobą i przyjacielem. Stało się to znane po tym, jak wiele zdjęć z plaży pojawiło się w Internecie, na których Kylie obnosiła się, pokazując swoje przepyszne formy.

Кайли отдыхает в Мексике

Kylie odpoczywa w Meksyku

Jenner z przyjaciółmi lubi wakacje w Casa ARAMARA

19-letnia Kylie, podobnie jak cała rodzina Kardashian, ma słabość do luksusu. Przejawia się to nie tylko w miłości do najmodniejszych i najdroższych ubrań i butów, ale także w tym, w którym Jenner spędza swój czas. Na święto Nowego Roku Kylie wybrała elitarną rezydencję w Meksyku Casa ARAMARA, która należy do słynnego medialnego magnata Joe Francisa. Nieruchomość znajduje się na samym brzegu Zatoki Benderas i jest wyposażona we wszystko, co niezbędne do luksusowego wypoczynku: liczne sypialnie, baseny, siłownia, gabinet masażu, sauna, korty tenisowe, boisko do koszykówki i wiele innych przyjemnych rzeczy

. Кайли Дженнер в Casa АРАМАРА

Kylie Jenner w Casa ARAMARA

Jak wielu już się domyśliło podczas sesji zdjęciowej, Kylie wybrała basen i okolicę, ponieważ tam można pokazać swoją figurę w całej okazałości. Najpierw 19-letni Jenner pozował w połączonym stroju kąpielowym w kolorze czarnym, którego głównym elementem była siatka. W pobliżu w Kylie na zdjęciach pojawiła się jej przyjaciółka, która również nosiła siatkowy kostium kąpielowy. Stanowiska, w których stały dziewczyny, pozwalają każdemu rozważyć nie tylko swoich księży, ale także ich piersi, a także figurę jako całość.

Potem Kylie pozowała w ciemnozielonym, oddzielnym kostiumie kąpielowym, pomarańczowym bikini i czarnym od marki Ellejay za 350 USD. To właśnie sesja zdjęciowa w ostatnim stroju kąpielowym wzbudziła wiele zachwytu wśród fanów.

Фотосессия Кайли в Casa АРАМАРА

Sesja zdjęciowa Kylie w Casa ARAMARA

Рядом с Кайли позировала и ее подруга

Obok Kylie i jej dziewczyna

Девушки были одеты в одинаковые купальникиСелфи Кайли Дженнер

Selfie Kylie Jenner

Подруга Кайли тоже имеет аппетитные формы Czytaj także
  • Kylie Jenner zademonstrowała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów

Tyga nie ukrywał swoich uczuć do Kylie

Oprócz dziewczyny obok Jennera na zdjęciach można było zauważyć rapera Tygę. 27-letni facet z świeckiej lwicy nie ukrywał uczuć do swojej dziewczyny: pocałunki i uściski były integralną częścią sesji zdjęciowej. Widząc to, fani zdecydowali się zapytać Kylie o to, jak chciałaby dalej rozwijać swój związek. Jednak 19-letni Jenner nie rozpieszczał swoich fanów, pisząc takie słowa na Twitterze:

"Chłopaki, nigdy nie piszę o czymś bardzo osobistym. Konieczne jest zrozumienie, że mój związek z raperem Tygą to tylko mój związek i nie przedstawię ich ogólnej dyskusji. Szanuj moje osobiste życie. Kocham was wszystkich! ".
Кайли в купальнике бренда Ellejay

Kylie w kostiumie kąpielowym marki Ellejay

Кайли продемонстрировала аппетитные формыКайли Дженнер и рэпер Tyga

Kylie Jenner i raper Tyga

Поцелуи и объятия - неотъемлемые части фотосессииКайли не захотела комментировать свои отношения с рэпером