Tydzień temu okazało się, że 61-letnia anglo-kanadyjska aktorka Kim Cattrall, która zasłynęła z roli w telewizyjnym filmie "Seks w wielkim mieście", straciła swojego brata. O tym, co się stało i dlaczego 55-letni Chris zmarł nagle - wciąż jest nieznany, chociaż gwiazda ekranu obiecała opowiedzieć o tym, co się stało. Pomimo tego, Kim zaczęła otrzymywać wiadomości ze słowami kondolencji, z których jedna pochodzi od jej długoletniej koleżanki, aktorki Sarah Jessica Parker.

Ким Кэтролл

Kim Cattrall

Kim zareagowała negatywnie na kondolencje Sary

Po tym, jak dowiedział się o śmierci swojego brata Cattrolla, jednym z pierwszych, który zdecydował się współczuć z 61-letnią aktorką był Parker - kolega z serii "Seks w wielkim mieście". Oto słowa, które aktorka napisała:

"Kim, przykro mi, że twoja rodzina miała nieoczekiwane nieszczęście. Pozwól mi wyrazić moje słowa poparcia i kondolencje dla ciebie. Przesyłam moją rodzinę i ciebie, moją miłość, która jest tak niezbędna w takich chwilach. Bądź odważny, teraz jest to bardzo ważne! ".
Сара Джессика Паркер

Sarah Jessica Parker

Pomimo tak ciepłych słów od Parkera, Catroll natychmiast zareagował na to stanowisko, pisząc wiele negatywnych słów, z których nawet fani byli przerażeni. Oto, co napisała Kim:

"Bardzo trudno jest mi zrozumieć, dlaczego to robisz? Sarah, czy nie rozumiesz, że twoja hipokryzja wykracza poza wszelkie granice? Dlaczego przeszkadzasz mi i mojej rodzinie w momencie, gdy doświadczamy straty? Nie potrzebujemy twojej miłości i twoich kondolencji. Naprawdę chcę, żebyś zostawił mnie w spokoju. Wiesz, zapytali mnie dziś rano: kiedy ona wreszcie cię opuści? Byłem zdezorientowany, ponieważ nie wiedziałem, co odpowiedzieć na to. Dlaczego ciągle wkraczasz w moje życie, za każdym razem przypominając o sobie? Czy powiesz mi, jak się ze mną zachowywałeś, kiedy pracowaliśmy w telewizyjnym filmie "Seks w wielkim mieście"? To było okropne! Ile razy możesz wyjaśnić, że nie jesteś moim przyjacielem, nie jesteś blisko mnie, nie jesteś krewnym. Naprawdę mam nadzieję, że ta wiadomość w końcu cię nauczy, a powstrzymasz mnie od pisania i dzwonienia. Wystarczająco, by udawać, że jest miłą dziewczyną, która się uśmiecha i chce wszystkim pomóc. "
Сара Джессика Паркер и Ким Кэттролл в кадре из «Секс в большом городе»

Sarah Jessica Parker i Kim Cattroll w ramach programu "Seks w wielkim mieście"

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych
  • Sekret idealnych relacji z Sarah Jessica Parker

Kim nie uważa Sarze za przyjaciela

Można tylko zgadywać, co spowodowało taki negatywny post od Catrolla. 61-letnia aktorka wielokrotnie powtarzała, że ​​nie ma ciepłych uczuć dla Parkera. Kim wygłosiła swój pierwszy wywiad na ten temat jesienią 2017 r., Mówiąc następujące słowa o Sarze:

"Pomimo tego, że wszyscy naprawdę chcą zobaczyć kontynuację filmu" Seks w wielkim mieście ", absolutnie nie chciałbym zagrać w tym projekcie. Nie rozumiem, dlaczego Parker zachowuje się tak źle w stosunku do mnie. Nic dla niej nie zrobiłem i nie pozwolę mi mówić do mnie z dużą dozą negatywności. Nigdy nie uważałem, że Sarah, tak jak inni główni bohaterowie serialu, jest moimi przyjaciółmi. Początkowo traktowali mnie strasznie nie tylko oni, ale i inni specjaliści z załogi. Ciągle mnie dokuczali i wyrażali opinię, że nie umiem grać. A co najciekawsze, po tym wszystkim Parker zwrócił się do mnie ze słodkim uśmiechem, jakby nic się nie stało, wypowiadając łagodne słowa. Takie zachowanie nie pasuje do mojej głowy. Nie rozumiem, jak dana osoba może być tak obojętna.
Ким считает Паркер двуличной особой