Sławna brytyjsko-kanadyjska aktorka Kim Cattroll przedwczoraj stała się gościem programu "The Show with Pierce Morgan". Został on poruszony dość żywym tematem, który jest omawiany w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wszystko zaczęło się od tego, że słynna aktorka Sarah Jessica Parker na swojej stronie na Twitterze oskarżyła Cattroll, że była odpowiedzialna za anulowanie zdjęć do trzeciego filmu z serii "Seks w wielkim mieście".

Сара Джессика Паркер и Ким Кэтролл

Sarah Jessica Parker i Kim Catroll

Kim nie powróci do projektu

Przypomnijmy, ostatnio Parker powiedział o Cattrall takich słów:

"Przykro mi to zgłaszać, ale trzeci film z serii" Seks w wielkim mieście "nie będzie. Praca na taśmie jest zamrożona. Wydaje mi się, że byłby to wspaniały film, ale ze względu na to, że jedna z czołowych kobiet odmawia działania na taśmie, musiałem wszystko zatrzymać. Teraz z żalem pamiętam, że kiedy czytałem scenariusz, płakałem ze śmiechu, mogę sobie wyobrazić, jak bardzo będzie to dotknięcie, słodka i szczera historia. Jednak Catroll kategorycznie odmówił rozmowy o filmowaniu z przedstawicielami studia filmowego Warner Bros. Szkoda, że ​​z powodu jej wymagań ten wspaniały film nie zostanie wykonany. "
Кадр из фильма «Секс в большом городе»

Ramka z filmu "Seks w wielkim mieście"

Występując w "The Show with Pierce Morgan", Kim natychmiast zdecydował się wyjaśnić sytuację związaną z filmowaniem w kontynuacji legendarnej taśmy, mówiąc:

"Ogólnie wszystko, co dzieje się wokół filmowania kontynuacji" Seks w wielkim mieście "jest bardzo dziwne. Powiem szczerze, że zaledwie rok temu powiedziałem producentom i wytwórniom filmowym Warner Bros, że nie będę grał w tym filmie. Najciekawsze jest to, że nikt nie potępił mojej decyzji, ale Parker musiał publicznie o tym powiedzieć, ponieważ wszyscy mnie zaatakowali. W Internecie i gazetach można przeczytać o mnie coś niesamowitego: jakbym miał gwiezdną chorobę lub coś podobnego. W rzeczywistości nie ma nic takiego. Fakt, że nie chcę działać w "Seks w wielkim mieście-3" jest winą wszystkich uczestników procesu fotografowania: od aktorów po producentów. I Sarah, chcę żałować, że nie jest miła. Nie rozumiem, jak wywołałem tak negatywne nastawienie do siebie. "
Ким на «Шоу с Пирсом Морганом»

Kim na "Show with Pierce Morgan"

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych
  • Sekret idealnych relacji z Sarah Jessica Parker

Kim opowiedział o przyczynach odmowy

Po tych słowach Cattroll zdecydowała się nieco wyjaśnić sytuację w odniesieniu do ostatnich wypowiedzi, mówiąc:

"Wiesz, początkowo bardzo ciężko pracowałem z zespołem tego filmu. Po pierwsze, jestem 10 lat starszy niż moi koledzy na planie. Teraz mają nieco ponad 50 lat, a ja już 61 lat. Po drugie, nigdy nie odczuwałem przyjaznego wsparcia od nich. Oczywiste jest, że kiedy się widujemy, pozdrawiamy i pytamy o nastrój, ale żaden z nich nie zadzwoni do mnie i nie zapyta o to, co robię, ani czy potrzebuję pomocy. Po trzecie, wszystkie są matkami i mają wspaniałe dzieci, ale ja nie mam tego szczęścia. Często słyszę od znajomych, że widziałem moich kolegów z dziećmi w jakimś centrum gier lub w specjalnej kawiarni. Jest oczywiste, że nie biorą mnie ze sobą. Wciąż mogę wymienić wiele, ale główny czynnik, który odegrał rolę w decyzji - człowieka. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że takie związki mnie otruwają i po prostu muszę je oddać. "
Ким не дружит с другими актрисами из этого фильмаАктрисы общаются вне съемочной площадки, но без Ким