Nawet lojalni fani Kim Kardashian, przyzwyczajeni do nagości w kadrze, wpadli w osłupienie, dowiedziawszy się, że 4-letnia córka North stała się autorką kolejnego pikantnego zdjęcia gwiazdy reality show.

Młody fotograf

Wygląda na to, że nie tylko syn Victorii i Davida Beckhama, Brooklyn, marzy o tym, by zostać fotografikiem, córeczką Kim Kardashian i Kanye West, North, także próbuje tego. Podczas gdy Brooklyn Beckham fotografuje przyrodę przy każdej pogodzie, North robi nagie zdjęcia swojej mamy ...

Норт со своей кузиной Пенелопой, дочерью Кортни Кардашьян

Na północ ze swoją kuzynką Penelope, córką Courtney Kardashian

W czwartek dumna matka trójki dzieci, Kim Kardashian, opublikowała kolejną półnagą ramkę na swojej stronie Instagram. Na nim zostaje uwięziona przed lustrem w czarnych leginsach, z rozpiętym i obniżonym biustonoszem. Ten obraz mógł zostać uznany za całkiem nieczuły według standardów Kima, ale jak się okazało, soczyste zdjęcie zrobiła nie dorosła, ale niemowlęta z północy, która na początku lata miała mieć pięć lat.

Uważni internauci zobaczyli dziewczynę w refleksji, a Kim otwarcie napisała:

"Made by North".
Фотография Ким Кардашьян авторства ее дочери

Zdjęcie Kim Kardashian autorstwa jej córki

Krytyka zamiast komplementów

Reakcja użytkowników na stanowisko Kardashian nie trwała długo, dosłownie rzuciła się na gwiazdę matki. Oto kilka komentarzy:

"To jest oburzające. Gdzie szukają usługi socjalne! "
"To okropne, gdy kobieta, która jest matką i obiektem roli dla wielu, prosi córkę, żeby robiła takie zdjęcia. Dlaczego, Kim?
"Czuję się źle, kiedy wyobrażam sobie, że moja córka zrobiła takie erotyczne zdjęcie. To po prostu śmieszne. Jaką macie matkę?
"Kim posunął się za daleko, przyciągając do tego Północ."
Ким Кардашьян с мужем и двумя детьми

Kim Kardashian z mężem i dwójką dzieci

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette

W odpowiedzi adwokaci Kima przedstawiają swoją wersję pochodzenia zdjęcia. Mocno wierzą, że rama nie jest wystawiona. Być może Kardashian po prostu zmienił ubrania, a jej córka podniosła kamerę leżącą w dostępnym miejscu i postanowiła zagrać w paparazzi.