Plotki o związku Kate Hudson z Bradem Pittem wybuchają jak bańka mydlana. Aktorka ma nowego chłopaka, ale nie jest to mąż Angeliny Jolie, ale muzyk i producent Danny Fujikawa.

Przyszły romans

Po raz pierwszy na początku marca pojawiła się informacja o pojawieniu się w życiu 37-letniej Kate Hudson, która sama (po rozwodzie z Matthew Bellamy'ego) wychowuje dwóch synów, serdecznych przyjaciół. Następnie paparazzi schwytali właściciela "Złotego Globu" w pobliżu restauracji w Santa Monica z nieznajomym. Nieco później, razem z tym samym mężczyzną, widziano ją na spacerze w pobliżu domu gwiazdy Los Angeles.

Кейт и Дэнни в начале марта в Санта-Монике

Kate i Danny na początku marca w Santa Monica

Кейт Хадсон и Дэнни Фудзикава купили смузи в кафе Cafe Vida

Kate Hudson i Danny Fujikawa kupili koktajle w Cafe Vida

Голубки подъезжают к дому Кейт

Gołębie zbliżają się do domu Kate

Biorąc pod uwagę fakt, że pogłoski o historii miłosnej Hudsona i Brada Pitta były przez długi czas pogłębiane w prasie, żart o tajemniczym dżentelmenem aktorki rozkręcił się. Dziennikarze odtajnili jego tożsamość. Domniemany chłopak Kate nazywa się Danny Fujikawa, jest gitarzystą zespołu Chief i ma własną wytwórnię płytową Lightwave Records. Media obsypywały gołębie prośbami o komentarze na temat ich związku, ale uparcie milczyły do ​​ostatniego weekendu ...

Romantyczne wakacje

W piątek para poleciała z Los Angeles do Nowego Jorku, aw niedzielę rano zostali schwytani na ulicach Wielkiego Jabłka. Kate i Danny wzięli się za zakupy i wreszcie potwierdzili swój romans wieczorem.

Кейт Хадсон и Дэнни Фудзикава в аэропорту

Kate Hudson i Danny Fujikawa na lotnisku

Кейт Хадсон и Дэнни Фудзикава в Нью-Йорке

Kate Hudson i Danny Fujikawa w Nowym Jorku

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z ... trądzikiem?

Po pysznej kolacji we włoskiej restauracji Tutto il Giorno, kochankowie chcieli przejść się przez nocny megalopolis. Zatrzymując się, Hudson i Fujikawa zaczęli całować się przed przechodnia. Według relacji naocznych świadków ich całowanie trwało około dziesięciu minut!

Влюбленные решили пройтись по ночному Нью-Йорку

Miłośnicy postanowili przejść całą noc w Nowym Jorku

Хадсон и гитарист группы ChiefКейт Хадсон со своим новым бойфрендом на прогулке в Нью-ЙоркеКейт Хадсон замечена за поцелуями с Дэнни Фудзикавой

Kate Hudson postrzegana jest jako całująca się z Dannym Fujikawą