Zachodnie media poinformowały o zaangażowaniu Kate Hudson i Danny'ego Fujikawy. Na takich wnioskach dziennikarzy pojawiły się nowe zdjęcia aktorki ...

Niedzielny dzień

W ciągu weekendu paparazzi porwali swoją córkę, Goldie Hawn, na spacerze w Los Angeles z Lightwave Records, właścicielką wytwórni płytowej i w niepełnym wymiarze głównym gitarzystą Dannym Fujikawą. Kochanków, biorąc ze sobą syna aktorki ze związku z muzykiem Matthew Bellamy - Bingham, poszedł na zakupy.

Кейт Хадсон с бойфрендом Дэнни Фудзикавой и младшим сыном

Kate Hudson z chłopakiem Danny Fujikawa i najmłodszym synem

Кейт Хадсон с Дэнни Фудзикавой и младшим сыном

Kate, ubrana w wygodne niebieskie dżinsy, beżowy sweter i zamszowe buty z ciekawymi wełnianymi mankietami, dokonała zakupów, po czym, zostawiając swoich mężczyzn, słynnie zamontowała motorower Honda, pędząc w interesach.

Кейт Хадсон на мопеде

Pierścień na tym palcu

Kate Hudson ponownie zebrała się pod koroną. Powodem tak głośnego oświadczenia był pierścionek, który pojawił się w 38-letniej aktorce, co widać na zdjęciu. Dekoracja na palcu lewej dłoni naprawdę wygląda jak zaręczyny.

Кольцо Кейт Хадсон

Ring of Kate Hudson

Do tej pory, słodka para nie potwierdziła nowego statusu ich związku, ale osoby wewnętrzne już poinformowały, że propozycja małżeństwa zabrzmiała w grudniu ubiegłego roku, w pierwszą rocznicę ich powieści.

В декабре пара отпраздновала свой юбилей

W grudniu para świętowała rocznicę

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży
  • Jak Kate Hudson walczy z ... trądzikiem?

Jeśli ślub Hudsona i Fujikawy, którzy przyjaźnią się tylko od 15 lat, nadal ma miejsce, to małżeństwo będzie drugie dla aktorki. Po rozwodzie z ojcem jego najstarszego syna Rydera, który ma teraz 14 lat, rockmana Chrisa Robinsona w 2007 roku, pomimo licznych powieści, Kate nie spieszyła się z żoną.

Кейт Хадсон в воскресенье вечером на SAG Awards в Лос-Анджелесе

Kate Hudson w niedzielny wieczór na gali SAG Awards w Los Angeles