Wiele kobiet stara się pod wieloma względami zwiększyć objętość swoich piersi. Najbardziej dostępną opcją są ćwiczenia. Zanim dowiem się, czy możliwe jest pompowanie mięśni piersiowych przez dziewczynę, chciałbym powiedzieć, że przy pomocy sportu niemożliwe jest zwiększenie rozmiaru i zmiana kształtu piersi. Ćwiczenia fizyczne pomagają wzmocnić mięśnie, co umożliwia wizualne sprawienie, by piersi stały się piękniejsze i bardziej napięte.

Jak szybko pompować mięśnie piersiowe?

Ćwiczenia mające na celu pompowanie tej części ciała mają inne zalety. Na przykład mogą się poprawić postawa i uwolnić napięcie od szyi, co z kolei łagodzi bóle głowy. Ponadto podczas ćwiczeń zużywa się kalorie, które pomagają schudnąć.

Do kobiety, która pompuje mięśnie piersiowe w domu, musisz stworzyć własny kompleks. Musisz zacząć od rozgrzewki, która przygotowuje ciało do obciążenia. Ćwiczenia aerobowe są idealne do tego celu, na przykład bieganie, jazda na rowerze, skakanie itp. Czas trwania treningu wynosi 15 minut. Następnie możesz przystąpić do wykonywania ćwiczeń, które najlepiej powtarzać w 2-3 podejściach, robiąc 10-15 razy. Zacznij od małych i stopniowo zwiększaj obciążenie. Zajęcia powinny odbywać się regularnie, najlepiej wybrać kilka ćwiczeń i uwzględnić je w regularnym treningu.

Jako dziewczyna do pompowania mięśni piersiowych w domu:

  1. Push-upy . Jest to podstawowe ćwiczenie, które pozwala na pompowanie mięśni piersiowych. Połóż dłonie na szerokość ramion, które zaakcentują obciążenie wybranego obszaru. Ważne jest, aby utrzymywać ciało prosto podczas wykonywania ćwiczenia. Jeśli chcesz przenieść ładunek do górnej części klatki piersiowej, połóż stopy na ławce, a jeśli na dole, połóż dłoń na wzgórzu. Jeśli ciężko jest wykonać ćwiczenie, skup się na kolanach.
  2. jak szybko pompować mięśnie piersiowe 1
  3. Prasa skrzyniowa . Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak skutecznie pompować mięśnie piersiowe, musisz włączyć to ćwiczenie do swojego kompleksu. Usiądź na ławce na plecach (w domu możesz leżeć na podłodze), aw rękach weź hantle. Zadaniem jest rozprostowanie ramion, a następnie opuść je do klatki piersiowej, rozsuwając łokcie na boki, aż osiągniesz równoległość z podłogą. Wróć do IP i powtórz wszystko od nowa.
  4. jak szybko pompować mięśnie piersiowe 2
  5. Okablowanie hantli . To ćwiczenie umożliwia pompowanie dużych mięśni piersiowych. Ponownie usiądź na ławce lub na podłodze. Trzymając w dłoniach hantle, podnieś je ponad siebie, dłońmi skierowanymi do siebie. Zadaniem jest rozciąganie ramion na boki, aż poczujesz rozciąganie mięśni piersiowych. Możesz lekko ugiąć ręce w łokciach. Wracając do PI, powtarzaj wszystko od samego początku.
  6. jak szybko pompować mięśnie piersiowe 3
  7. Pulower . Zrozumienie, jak szybko pompować mięśnie piersiowe do dziewczyny, warto wspomnieć o tym ćwiczeniu, które daje dobre obciążenie tego obszaru. Aby przyjąć PI, trzeba usiąść na ławce, jak pokazano na rysunku, i podnieść ręce z hantle do góry. Zadanie - wdychanie, opuść hantle, zwiń je na głowie, aż poczujesz rozciąganie mięśni piersiowych. Podczas wydechu wróć do FE.
  8. jak szybko pompować mięśnie piersiowe 4jak szybko pompować mięśnie piersiowe 5
  9. Skurcze izometryczne . Jest to najprostsze ćwiczenie, które możesz wykonać w dowolnym czasie i miejscu. Możesz go ustawić na stojąco lub usiąść na krześle. Musisz połączyć ręce przed sobą, tak jak w modlitwie. Zadaniem jest ciasne ściskanie rąk, aż pojawi się napięcie w klatce piersiowej. Trzymaj przy maksymalnym napięciu tak długo, jak to możliwe.
  10. jak szybko pompować mięśnie piersiowe 6

Koniec jest zalecany rozciąganie , aby nie poczuć silnego bólu następnego dnia. Na przykład przymocuj dłonie do zamka i nawiń je na plecach. Wykonuj różne ćwiczenia, aż do momentu rozciągnięcia.