Płaski brzuch i wytłaczana prasa - marzenie wielu dziewcząt, a osiągnięcie tego wyniku jest całkiem realne, najważniejsze jest ciężka praca. Aby to zrobić, należy zrozumieć, jak szybko pompować prasę i pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Ważne jest nie tylko wykonywanie ćwiczeń fizycznych, ale także zmiana nawyków żywieniowych.

Jak szybko pompować dziewczynę z prasy?

Najpierw kilka słów o żywieniu. Ważne jest, aby wykluczyć żywność wysokokaloryczną i opracować menu oparte na świeżych warzywach, owocach, produktach białkowych i zbożach. Daj pierwszeństwo frakcyjnemu jedzeniu i pij dużo wody.

Dowiedz się, jak prawidłowo i szybko pompować naciśnij , ważne jest, aby zwracać uwagę na trening, który pozwoli zmarnować nadmiar kalorii i wypracować mięśnie. Możesz ćwiczyć codziennie, ponieważ mięśnie prasy mają zdolność szybkiego powrotu do zdrowia. Praca to górna i dolna prasa, a także mięśnie boczne.

Szybki sposób na pompowanie prasy polega na wykonaniu następujących ćwiczeń:

  1. Usiądź na plecach i unieś nogi, zgięte w kolanach, tak aby uda były prostopadłe do podłogi. Unieś górną część ciała i oprzyj się na podłodze łokciami. Nie zginaj się z tyłu i nie naciskaj mocno. Alternatywnie wyprostuj lewą lub prawą stopę.
  2. jak szybko podkręcić dziewczynę1
  3. Będąc na plecach, ugnij kolana i trzymaj ręce blisko uszu. Unieś górną część ciała i nogi jednocześnie, wykonując zwroty akcji, odrywając pośladki od podłogi i przynosząc kolana do twarzy.
  4. jak szybko pompować prasę girl2
  5. Zajmij pozycję poziomą, opierając się na podłodze rękami, które powinny znajdować się pod klatką piersiową. Alternatywnie, pociągnij lewą, potem prawą nogę, kierując kolano na przeciwne ramię.
  6. jak szybko pompować prasę girl3

Dodatkowo zaleca się stosowanie zabiegów kosmetycznych. Dobre wyniki są zawijanie na przykład na bazie glonów lub gliny.