Wiele kobiet, które chcą schudnąć, są zainteresowane tym, ile można stracić 5 kg, nie dręcząc się różnymi dietami czy gorszym głodem. Aby poradzić sobie z tym problemem, prawie każda kobieta może to zrobić w ciągu zaledwie jednego miesiąca, więc dzisiaj porozmawiamy o tym, jak łatwo można stracić 5 kilogramów w tym okresie.

Jak stracić 5 kg miesięcznie?

Jak więc stracić dodatkowe 5 kg miesięcznie i starać się już nie przybrać na wadze:

  1. Podczas jedzenia nie spiesz się, dokładnie przeżuwaj jedzenie.
  2. Zjedz małe posiłki 4 lub 5 razy dziennie, ale ostatni posiłek nie powinien być późniejszy niż szósta wieczorem.
  3. Nie jedz po szóstej wieczorem, jeśli jest ci bardzo ciężko, możesz zjeść jabłko lub wypić szklankę kefiru, to pomoże ci "odpędzić" uczucie głodu.
  4. Przez kilka godzin przed snem możesz wykonywać ćwiczenia lub spacerować świeżym powietrzem, więc spalasz dodatkowe kalorie, które zebrałeś przez cały dzień.
  5. Jeden dzień w tygodniu powinien być rozładowywany. Na przykład, w pierwszy poniedziałek, niech będzie "jabłko", drugi "kefir" itp., Zacznij od swoich preferencji i możliwości.
  6. Ćwicz, aerobik pływanie, ponieważ wysiłek fizyczny nie tylko pomaga schudnąć, ale także napina mięśnie, doprowadzi je do napięcia.
  7. Zmień nieco swoje menu, na przykład zamiast majonezu, użyj oliwy z oliwek, zamień wieprzowinę na wołowinę lub kurczaka, zamiast potraw smażonych używaj gulaszu itp. Zjedz więcej owoców, warzyw i ziół.
  8. Zmniejsz spożycie produktów mącznych i słodyczy. Niekoniecznie całkowicie zrezygnuj ze swoich ulubionych przysmaków, możesz zjeść na śniadanie kilka czekoladek lub małą bułeczkę.
  9. Staraj się nie denerwować, ponieważ bardzo często silne doświadczenia są przyczyną nadwagi, podkreśla i depresja.