Trudno powiedzieć z dokładnością jednego dnia, ile czasu zajmie zbudowanie prasy. Wszystko zależy od indywidualnych zdolności danej osoby, początkowej kondycji fizycznej, gotowości i wytrwałości, a także od oczekiwanego rezultatu. W końcu ludzie z nadwagą potrzebują więcej czasu, aby uzyskać kształt, ponieważ przed pompowaniem prasy wciąż muszą spalić tłuszczową warstwę w okolicy brzucha. Ale nie rozpaczaj. Najważniejszą rzeczą w tej sprawie są regularne zajęcia. Nawet jeśli przeznaczysz 10-15 minut dziennie na zajęcia, po tygodniu mięśnie zaczną się zaciskać, a po 3-4 tygodniach będziesz miał pierwsze wyniki.

To, ile może zrobić prasa, zależy również od Twojego stylu życia. Trzymając się odpowiedniego odżywiania i aktywnego uprawiania sportu, wynik zostanie osiągnięty znacznie szybciej.

Ile razy muszę pobrać prasę?

Pytanie jest wieloaspektowe, co obejmuje takie pytania, jak wiele razy do zrobienia w prasie, ile powtórzeń zrobić w prasie, ile czasu na naciśnięcie prasy. Aby odpowiedzieć na te pytania tak dokładnie, jak to możliwe, musisz znać stan fizyczny osoby. Najlepiej byłoby, gdyby każde ćwiczenie w prasie było pożądane w 2-3 krokach, zaczynając od 10 razy i stopniowo zwiększając obciążenie do 50 lub więcej razy. Ale nie przeładowuj się, aby uniknąć obrażeń, jeśli jesteś doskonałym początkującym lub od dawna nie uprawiasz sportu. Ile razy, aby pobrać prasę, poprosisz ciało. Zacznij, powiedzmy, czterema lub pięcioma powtórzeniami każdego ćwiczenia lub tylu razy, ile jesteś w stanie zrobić w trybie cichym.

Możesz również wydać zalecenie, że musisz zrobić tyle powtórzeń, aby zacząć odczuwać lekkie pieczenie w obszarze prasy, wtedy osiągniesz dobry wynik. Staraj się, aby liczba powtórzeń rosła stopniowo, a następnie przejdziesz do bardzo skutecznego szkolenia. W odniesieniu do czasu szkolenia, trening w prasie w czasie nie różni się od innych treningów. Wybierz zestaw ćwiczeń dla siebie, zaczynając od 10-15 minut, i stopniowo zwiększaj je do 30-60.

Mimo to należy pamiętać, że przed zajęciami w prasie konieczne jest rozgrzanie. Biegnij w miejscu, wykonuj zakręty do przodu i do tyłu, z boku na bok, wykonuj obrót tułowia. Pomoże to rozgrzać mięśnie brzucha. I dopiero wtedy przystąpić do inflacji prasy.

Jak długo powinienem pobierać prasę?

Ile można pobrać prasę

Ktoś zastanawia się, ile wcisnąć prasę dziennie, ktoś - ile prasy na tydzień. Wyjaśnijmy te pytania.

Mięśnie brzucha należą do małych mięśni, więc aby mogły zacząć działać, muszą być pompowane przez dość długi czas. Powtarzamy jednak, że dokładnie tyle razy, ile powiesz swojemu ciału. Oczywiście, trzy zwroty akcji dziennie są bez znaczenia, nawet jeśli robisz to każdego dnia. Nie uzyskasz żadnego efektu z takich działań. Na początkowych etapach lekcji powinieneś zrobić tyle powtórzeń, ile tylko zdołasz, nie żałując za siebie, ale nie doprowadzając do cięcia żołądka.

Jeśli chodzi o cotygodniowe zajęcia, to oczywiście idealnie, aby osiągnąć wczesny wynik, trzeba codziennie pobierać prasę. Ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na codzienny trening, spróbuj trenować przynajmniej co drugi dzień. Wszakże aby osiągnąć rezultat, każda kolejna lekcja powinna być ułożona na podstawie śladów poprzedniej lekcji, które zależą od rodzaju treningu od 24 do 96 godzin, dlatego w początkowej fazie im częściej trening, tym lepszy wynik.