Po tym, jak Anita urodziła dziecko, ważyła ponad sto kilogramów. Z ciężarem ona walczyła przez całe życie, a teraz kwestia ta stała się jeszcze bardziej istotne. Nie wszystkie metody pomogły, chociaż piosenkarka piła herbatę na odchudzanie, pracowała na siłowni, akupunkturę. W końcu udało jej się osiągnąć pożądany rezultat. W tym artykule omówimy dietę. Anita Tsoi oraz wskazówki, jak schudnąć, z którymi chętnie uczestniczy w prasie, różne wywiady i programy.

Jak Anita Tsoy schudła o 54 kilogramy?

Rezultat został osiągnięty dopiero po radykalnej zmianie wszystkich nawyków żywieniowych, główny punkt - posiłki podzielone: ​​jest niewiele, ale często.

Po zastosowaniu określonej diety utrata masy ciała była przytłaczająca. Metoda piosenkarza nazywa się "złotą dziesiątką": dieta jest przeznaczona na dziesięć dni. Po tej diecie Anita Tsoi, gdy schudła, podciągnęła swoje ciało, dzięki czemu jej sylwetka była szczupła i sprawna.

Przykładowe menu dietetyczne:

    ana tso jak schudnąć
  1. Dzień pierwszy: pietruszka, ogórki i kefir mieszane i mielone w blenderze. Wszystko jest podzielone na sześć części i spożywane w ciągu dnia, nic więcej nie można jeść.
  2. Dzień drugi, trzeci i czwarty: zaczyna się od zwykłej wody ze świeżym sokiem z cytryny, następnie można jeść grejpfruty, gdy godzina mija - białko jednego jajka. W sumie pięć białek jest spożywanych dziennie, naprzemiennie z grejpfrutem.
  3. Piąty dzień: przez cały dzień dozwolona jest tylko sałatka z ogórków i jaj.
  4. Szósty dzień: świeże buraki, płatki owsiane , jedno jajko, świeża marchew, gruszka, cytrusy, jogurt.
  5. Siódmy dzień: białko. Płatki owsiane, owoce cytrusowe (do smaku), jabłko, gotowany kurczak lub indyk około 150 gramów, owoce (dowolne, z wyjątkiem bananów i winogron), na obiad - 150 g dorsza (nie smażone).
  6. Dzień ósmy jest identyczny z piątym.
  7. Dzień dziewiąty: kasza gryczana + starta marchew, ogórki około 200 gramów na przemian w ciągu dnia.
  8. Dzień dziesiąty: omlet z jajek, jabłko, dorsz i warzywa na lunch, ziemniaki wieczorem wieczorem.

To menu jest dość trudne do utrzymania, ale jest to skuteczna tajemnica Anity Tsoi o tym, jak schudnąć.

Ponadto musisz ciągle się poruszać, biegać rano lub iść na siłownię. Anita Tsoy, odpowiadając na pytanie: "Jak schudnąć?" Z pewnością powie, że nie powinieneś jeść po szóstej wieczorem. Należy również pamiętać, że niektóre produkty nie są wchłaniane przez organizm, gdy są przyjmowane w tym samym czasie.

Szczegółowa muza diety Tsoi
jak cienkie menu menu anita