Piosenkarka przyznaje, że utrata wagi po porodzie nie była tak prosta, jak przypuszczała. Ale co najważniejsze, jej zdaniem - jest przyjęcie siebie takim, jaki jesteś i zaakceptowanie nowego rozmiaru. Po tym moralnym kroku przestajesz pobiegać od diety do diety, najpierw wyczerpujesz się treningami, a potem włamujesz się do jedzenia. Tak, jak Ani Lorak stracił wagę w szczegółach.

Zasady odchudzania

Ukraińska piosenkarka mówi, że gdy już stracisz wagę, zapomnij o słodyczy w ogóle. Reguły tej nie można ominąć. Zamiast słodkiej Ani Lorak zachęca się do bycia użytecznym miodem.

Menu dieta Ani Lorak składa się głównie z sałatek, ryb, owoców i warzyw. Piosenkarz nie je mąki, majonezu, tłustych potraw, nie pije sody i soków z opakowań. Ani Lorak, oczywiście, ręce i nogi dla naturalnych produktów z ogrodu, ale jeśli nie ma w pobliżu łóżka, najbardziej szczery "nienaturalne" powinny być wykluczone.

Stracić wagę po urodzeniu Ani Lorak pomógł również "miski kota". Piosenkarz zastąpił typowe "ludzkie" talerze, na małych spodeczkach, które prawidłowo pomagają zmniejszyć wielkość porcji.

Poza tym nie je po 18-19.00. I ta surowa zasada, że ​​wokalistka obserwuje całe jej gwiezdne życie. Wszyscy wiedzą, że im bliżej nocy, tym wolniej nasz organizm trawi jedzenie. Po prostu jest to nasza pamięć genetyczna, która pamięta, że ​​w tym czasie nadszedł czas, aby osoba spała, i metabolizm spowalnia, nawet jeśli nie idziesz spać.

No i, oczywiście, dieta nie tylko pomogła Ani Lorak w oczyszczeniu żołądka. Nawet pomimo tego, że zazwyczaj nie ma czasu na gimnastykę i basen, piosenkarz ćwiczy codziennie w domu. Prosty 20-minutowy kompleks jest najbardziej przydatny, jeśli robisz to codziennie, co oznacza, że ​​w rzeczywistości, aby schudnąć po porodzie, a ogólnie w życiu nie jest tak trudne. Wystarczy mieć silną motywację (którą piosenkarz ma, ale nie większość z nas), aby znosić odrzucenie swoich ulubionych postaci z szkodnikami.