Jakie dzisiejsze systemy energetyczne nie zostały stworzone, aby pomóc wszystkim, którzy chcą schudnąć! Jednak nie wszystkie z nich przechodzą bez pozostawiania śladów dla organizmu - występują również nieprzyjemne konsekwencje. Są całkowicie pozbawione gotowanej diety, ponieważ są zbudowane na zasadach zrównoważonej diety.

Wszystkie gotowane i kilka innych ograniczeń

Twoja dieta powinna być zbudowana z następujących produktów:

  1. Warzywa i owoce . Pierwszy musi być gotowany, a drugi może być spożywany w czystej postaci, a także pieczony. W tym względzie, dobre jabłka, w których zwiększa się ilość pektyny i zwiększa się pozytywny wpływ na przewód pokarmowy. Dieta na gotowanych burakach daje bardzo dobre wyniki, ponieważ ten warzywnik korzeniowy normalizuje trawienie i przywraca metabolizm .
  2. Zboża, rośliny strączkowe i zboża . Są one specjalnie stworzone do spożycia w postaci gotowanej, a także zawierają złożone węglowodany, które nie są deponowane w organizmie w postaci dodatkowych kilogramów, w przeciwieństwie do prostych.
  3. Zsiadłe mleko i produkty mleczne o minimalnej zawartości tłuszczu . Nie jest tajemnicą, że zawierają one korzystne bakterie, które poprawiają ruchliwość jelit, przywracają mikroflorę i wzmacniają odporność.
  4. Mięso i ryby z chudych odmian . Białko jest niezbędne dla organizmu w okresie utraty wagi i utraty kalorii, ponieważ buduje masę mięśniową i szkielet.
  5. Woda - dowolne, ale wciąż niegazowane, i jeszcze napoje owocowe, herbaty ziołowe, kompoty itp.
  6. Jaja, które dostarczają organizmowi niezbędną ilość białka.

Dieta na gotowanych jajkach

Muszę powiedzieć, że istnieje specjalna mono-dieta na gotowanych jajach, ale nie jest ona odpowiednia dla wszystkich, ponieważ jest niewiarygodnie rzadka, ponieważ wymaga użycia samych jaj, dlatego najlepiej jest trzymać się wszystkich powyższych postulatów razem.

dieta na twardo

Dieta na gotowanych burakach

Dieta na gotowanych burakach daje bardzo dobre wyniki, ponieważ ten warzywnik korzeniowy normalizuje trawienie i przywraca metabolizm. Menu takiej diety wygląda tak:

dieta na gotowanych burakach

Oto system żywnościowy na gotowanych produktach. Nie będzie trudno trzymać się go, ponieważ nie musi szczególnie głodować i liczyć kalorii. To prawda, że ​​sporty są mile widziane, ale są niezbędnym składnikiem każdego systemu żywieniowego, którego celem jest zwalczanie nadwaga .