Czy nadal siedzisz w domu i lubisz smukłe dziewczyny, które podbijają świat? Wtedy zdecydowanie musisz przeczytać ten artykuł i zacząć zmieniać swoje życie. W ogromnej liczbie diet możesz się po prostu zgubić, ale postaramy się pomóc ci wydostać się z tego labiryntu.

Ważne zasady

Aby na zawsze pozbyć się tkanki tłuszczowej, musisz wziąć pod uwagę następujące zasady:

  1. Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem, który udzieli przydatnych wskazówek dotyczących stosowania określonej diety.
  2. Nie wybieraj sposobu, aby schudnąć, co radzi drastycznie zmienić dieta . Może to znacznie podważyć twoje zdrowie.
  3. Wiedz, czy dieta obiecuje, że za kilka dni zamienisz się w Calineczkę, najprawdopodobniej kilogramy wrócą do ciebie ponownie, a nawet podwoją.
  4. Wybierając dietę, ustal cel, aby odmienić swoje życie na zawsze, a nie tylko na kilka tygodni.
  5. Nie zapominaj, że prawidłowe odżywianie to tylko połowa sukcesu, a pozostałe 50% to sport, sport, sport. Jak byś tego nie chciał, ale przynajmniej minimalny wysiłek fizyczny musi być obecny w twoim życiu.
  6. Staraj się gotować jedzenie na parze lub w piekarniku, aby oszczędzić maksymalną ilość witamin i składników odżywczych. Nie zapomnij o wodzie, jej ilość nie powinna być mniejsza niż 1,5 litra na dzień.

Spójrzmy na kilka opcji diet, z których tłuszcz wpada w szok i znika na zawsze.

Dieta Hollywood

Aby stać się szczupłym i pięknym od diety, konieczne jest całkowite wyeliminowanie słodyczy, ciast, tłustych i słonych. Ponieważ organizm będzie otrzymywać węglowodany w minimalnej ilości, zacznie wydawać rezerwy tłuszczu, których nienawidzi, a brak soli pomoże nie zatrzymać wody. Jedz pokarmy bogate w białko, ale bez tłuszczu, na przykład mięso, produkty mleczne, jajka i tak dalej. Wybierz dowolne warzywa jako dodatek, ale nie jako skrobię. Jedz owoce, zwłaszcza pomarańcze i grejpfruty. Pij herbatę i kawę.

Dieta białkowa

Świetna propozycja dla osób lubiących mięso, ryby, twarogi i jajka. Przez 2 tygodnie tej diety możesz stracić 5 kg swoich zapasów tłuszczu. Uzupełnij pokarmy proteinowe swoimi ulubionymi świeżymi warzywami i owocami, pij soki i zielona herbata . Ze względu na to, że węglowodany w żywności nie będą, twoje ciało pozbywa się rocznych zapasów tłuszczu w twoim ciele. Mamy nadzieję, że nie trzeba będzie przypominać, że słodycze i ciastka powinny być zakazanym jedzeniem.

Dieta kefirowo-gryczana

Taka dieta przez 2 tygodnie pomoże nie tylko stracić do 10 kg, ale także poprawi twoje zdrowie. W pierwszym tygodniu można jeść tylko 2 produkty - grykę i kefir, aw drugim tygodniu można dodać trochę miodu, jabłek i tak dalej. Codziennie pić nie więcej niż 1 litr kefiru, a najlepiej pół godziny przed i po posiłku.

Dieta z kurczaka

Ta wersja odchudzania pomoże Ci pozbyć się 4 kg na tydzień. Najważniejsze, że przez te 7 dni żołądek nie da ci sygnału, że jest głodny. Możesz jeść filet z kurczaka, ryż i ananasy. Uzupełnij te produkty o warzywa, owoce, zioła, sok i zieloną herbatę. nie ma szans To menu jest bardzo satysfakcjonujące, a co najważniejsze smaczne, co jest rzadkością wśród diet.

Dieta warzywna

Idealny na lato. W ten sposób możesz spalać tłuszcz przez miesiąc, każdego tygodnia możesz stracić od 5 kg. Jedz świeże warzywa, z których przygotowuje się sałatki, wybierz oliwę jako sos. Ugotować barszcz zupy, ale tylko o niskiej zawartości tłuszczu, wolno gotować warzywa. Pij soki, zieloną lub ziołową herbatę.

Teraz musisz wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla swojego ciała i zadeklarować ją do swoich fałd tłuszczu, ponieważ wkrótce zapomnisz o nich na zawsze. Żegnaj dodatkową wagę, długie żywe smukłe nogi i cienką talię.