W celu szybkiej utraty wagi lekarze powinni zmienić plan diety i korzystać z ćwiczeń. Aby pominąć dodatkowe funty nie doprowadziło do pogorszenia samopoczucia, należy wybrać odpowiednią dietę. Powinien być zrównoważony, a naczynia zawierają odpowiednią ilość witamin i minerałów.

Wschodnia dieta do odchudzania

Ten plan posiłków odnosi się do metod ekspresowych, pomaga w stosunkowo krótkim czasie stracić do 5 kg. Eksperci zalecają poddanie się badaniu medycznemu przed jego użyciem, ponieważ taka zmiana reżimu może prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia, nie jest zalecana i zastosować tę technikę u osób cierpiących na choroby żołądkowo-jelitowe, anemię, cukrzycę. Zasady sporządzania diety za pomocą tej metody są proste.

Wschodnia dieta do odchudzania - menu:

 1. Czas trwania zgodności może wynosić 3 lub 10 dni.
 2. Posiłki są produkowane ściśle w określonym czasie, harmonogram powinien być ustalany niezależnie.
 3. Liczba pokarmów zawierających błonnik zwiększa się w diecie.
 4. W żywności stosuje się żywność białkową o niskiej zawartości lipidów.
 5. Wschodnia dieta sugeruje, że dana osoba przez cały okres jej przestrzegania doświadcza łatwości głód . Nasycenie nawet po posiłku nie powinno być, więc porcje są małe.
 6. Owoce i warzywa są używane wyłącznie świeże, ich obróbka cieplna jest zabroniona.

Wschodnia dieta - menu na 10 dni

Dzięki tej metodzie, należy pić wodę, pragnienie, aby doświadczyć podczas odchudzania, osoba nie powinna. Spróbuj zrezygnować z kawy i czarnej herbaty, zastąp je świeżo wyciśniętymi sokami, najlepiej warzywami. Można jeść naturalny miód (nie więcej niż 30 gramów dziennie), można go dodawać do twarogu lub mieszać z kefirem. Z innych słodyczy lepiej odmówić, inaczej efekt będzie mniej wyraźny.

dietetyczne menu kątowe

Wschodnia dieta na 10 dni, przybliżone menu:

 1. Śniadanie to filiżanka zielonej herbaty.
 2. Drugi posiłek - 30 g sera lub twarogu, sałatka jarzynowa bez dressingu, szklanka soku z marchwi.
 3. Obiad - pierś parowa 100 g (indyk lub kurczak), świeże ogórki, zielona herbata, jabłko.
 4. Przekąska - pomarańczowa lub grejpfrutowa.
 5. Kolacja - szklanka jogurtu.

Wschodnia dieta 3 dni

Uczucie głodu podczas obserwowania tego reżimu prześladuje osobę niemal bez przerwy, ale podczas jej stosowania można stracić do 2 kg. Jest to znacząca liczba, biorąc pod uwagę, że zajmie to tylko 3 dni. Korzystając z tej metody, pilnuj swojego stanu zdrowia, jeśli występują zawroty głowy, przestań przestrzegać zaleceń i skonsultuj się z lekarzem.

Wschodnie menu dietetyczne:

 1. Śniadanie - zielona herbata 200 ml.
 2. Przekąska - pomarańcza, jabłko lub garść suszonych śliwek.
 3. Obiad - sałatka z warzyw, 100 g filetów z białej ryby.
 4. Snack - szklanka jogurtu.
 5. Kolacja - surówka z kapusty , jabłko i marchew.

Orientalna dieta Corner

Trzymając się tego planu żywieniowego, nie zapomnij pić wody, pragnienie ścigania osoby nie powinno. Diet Lekarz Uglova zakłada, że ​​osoba zmienia swój reżim na 10 dni, a następnie powraca do zwykłego menu. Powtórzenie kursu jest dozwolone po 2-3 miesiącach, lekarze nie radzą używać go dla osób w wieku 15-18 lat, naczynia zawierają niewiele kalorii, dla nieformalnego organizmu takie ograniczenia są niedopuszczalne.

kanciasta dieta lekarza

Dieta doktora Uglova - menu

Jeśli dana osoba zdecyduje się skorzystać z tej metody, nie będzie musiał kupować drogich produktów. Wszystkie potrawy z tego planu są łatwe do przygotowania i dostępne, składniki znajdą się w prawie każdym sklepie. Na kurs można stracić do 5 kg, jeśli początkowa nadwaga jest znacząca. Ta wschodnia dieta jest przerywana, jeśli występują zawroty głowy, osłabienie lub pocenie się. Znaki te wskazują na potrzebę powrotu do zwykłego reżimu i wizyty u lekarza.

Menu rogu diety:

 1. Śniadanie - kawa lub zielona herbata z 1 łyżeczką. kochanie.
 2. Przekąska to jabłko.
 3. Obiad - 100 filetów z kurczaka, sałatka z kapusty i marchwi, herbata.
 4. Przekąska - 10 sztuk. suszone śliwki.
 5. Kolacja - sałatka z ogórków i zieleni, 30 g niskotłuszczowego sera.
 6. Przekąska - 100 ml kefiru lub innego napoju z kwaśnego mleka.

Wszystkie 10 dni powinny być zgodne z tym menu, wolno zmieniać składniki sałatek warzywnych (pomidory na ogórki lub kapustę na marchew), ale nie używać ziemniaków do ich przygotowania. Dozwolone jest spożywanie pomarańczy zamiast jabłek, grejpfrutów lub gruszek, bananów i awokado nie można spożywać. Przed rozpoczęciem diety należy przeprowadzić ogólne badanie krwi, które pomoże ustalić, czy jego stosowanie nie zaszkodzi jego zdrowiu.