Wiele osób uwielbia brzoskwinie, a perspektywa zasiadania w takiej diecie nie wydaje się im przerażająca. To właściwe podejście: jedzenie powinno przynieść Ci radosne emocje! Jednak z brzoskwiniami nie jest takie proste. Ten cudowny pachnący owoc znany jest ze swojego działania przeczyszczającego, co oznacza, że ​​krótkie diety dadzą bardzo krótkotrwały efekt.

Czy mogę schudnąć na brzoskwiniach?

Efektem, że brzoskwinie dają szybką utratę wagi, jest uwolnienie jelit. Ale, jak rozumiecie, wystarczy wrócić do normalnej diety, ponieważ wszystkie wyniki diety brzoskwiniowej wyparują.

Zastosuj krótką dietę brzoskwiniową jest wskazana w tych przypadkach, w których chcesz uporządkować masę bezpośrednio po przyjęciu firmowym lub w święta. Inna opcja - jeśli nie możesz zapiąć sukienki i nadchodzą święta, i pilnie musisz pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. W takich przypadkach można uzyskać pożądany wynik.

Tylko nie oczekuj, że za 3 dni stracisz wagę na brzoskwiń w tkance tłuszczowej - nie, twój tłuszcz pozostanie z tobą, tylko nadmiar płynów i treści jelit zniknie, co pokaże pion na wadze.

Ze względu na działanie przeczyszczające brzoskwiń, nie zaleca się włączania ich do długoterminowej diety lub jedzenia przez cały czas. Faktem jest, że jelito, które jest stale stymulowane przez takie dodatkowe środki, przestaje działać naturalnie, co oznacza, że ​​regularne długotrwałe spożywanie dużej ilości brzoskwiń może prowadzić do biegunki, a następnie do kolejnych zaparć. Wszystko musi mierzyć, a nawet w użyciu tych pysznych puszystych owoców.

Dieta brzoskwiniowa przez 3 dni

Aby szybko schudnąć, stosuj łatwą dietę rozładowującą. Codziennie powinieneś pić 3-4 szklanki jogurtu i jeść 3-5 brzoskwiń. Ponadto dozwolone jest używanie nieograniczonej ilości wody. W ciągu tych kilku dni możesz stracić 2-3 kilogramy nadwagi.

Postaraj się wydostać z diety powoli: najpierw dodaj tylko owsiankę na śniadanie, następnego dnia - zupę na lunch i tak dalej. Umożliwi to organowi łatwiejsze dostosowanie się do nowego systemu.

Dieta brzoskwiniowa do odchudzania

Istnieje również jednotygodniowa dieta, która oferuje zbilansowane dieta i codzienne stosowanie niewielkiej ilości brzoskwiń. Możesz powtarzać tylko raz w roku. W takim przypadku dwa posiłki są powtarzane dzień po dniu:

 • codziennie na śniadanie trzeba zjeść brzoskwinię, wypić filiżankę herbaty i zjeść kilka grzanek z dżemem;
 • Popołudniowa przekąska jest zawsze taka sama - brzoskwinia.

Rozważ resztę menu diety przez dwa tygodnie.

Dzień 1

 1. Lunch Gotowany na parze kotlet z kurczaka, 2 gotowane ziemniaki, 2 plasterki chudej szynki.
 2. Kolacja Sałatka jarzynowa

Dzień 2

 1. Lunch Kawałek arbuza, porcja cielęciny z cukinią.
 2. Kolacja Sałatka z brzoskwini, doprawiona jogurtem.

Dzień 3

 1. Lunch Makaron, sałatka jarzynowa.
 2. Kolacja Pstrąg, sałatka jarzynowa.

Dzień 4

 1. Lunch Sałatka, makaron.
 2. Kolacja. Ryba na parze, kawałek chleba.

Dzień 5

 1. Lunch Ryż, kotlet, sałata.
 2. Kolacja Fasola gotowane.
dieta brzoskwiniowa do odchudzania

Dzień 6

 1. Lunch Pasta warzywna i kotlet.
 2. Kolacja Pomidory, jajecznica.

Dzień 7

 1. Lunch Gotowana ryba z ziemniakami, sałatka jarzynowa.
 2. Kolacja. Sałatka z tuńczyka, twarożek.

Aby skonsolidować wyniki, zaleca się kolejny tydzień bez tłustych, słodkich produktów mącznych. To naprawi wynik. Co więcej, po przejściu na dietę po prostu przestawić się na prawidłowe odżywianie, w którym to przypadku wyniki zostaną utrzymane i poprawione. Jeśli od razu zaczniesz źle jeść, wyniki twoich wysiłków nie potrwają długo.