Jillian Michaels - Famous American trener fitness Największe przegrane programy, a także domowy instruktor wideo dla każdego, kto chce schudnąć i poprawić metabolizm poprzez efektywne treningi. I jest wielu takich ludzi na całym świecie! Dzisiaj porozmawiamy o programie odchudzania z Gillian Michaels - dieta i trening.

Zasilanie

Gillian ma osobne diety dla osób z przyspieszonym i powolnym metabolizmem. Te ostatnie, według Gillian, są ofiarami ich beztroskiego podejścia do diet niskokalorycznych. Dieta niskokaloryczna może przyczynić się do utraty 500 kcal dziennie, ale organizm zaczyna działać w reżimie głodu, a kiedy zaczynasz jeść normalnie, on, jako osoba głodząca, zacznie tworzyć rezerwy na brzuchu i bokach. Wszystko, co robi Jillian Michaels, ma na celu normalizację metabolizmu - dotyczy to również treningu i odżywiania.

Również w programie żywieniowym dla Jillian Michaels musi być obecnych 5 następujących pokarmów:

  • czerwona fasola - przyspiesza metabolizm, obniża poziom złego cholesterolu i cukru, odżywia, zwalcza zapalenie jelit, raka, chorobotwórczą mikroflorę;
  • czosnek - obniża poziom złego cholesterolu i wspomaga lipoproteiny ("dobry" cholesterol), zawiera przeciwutleniacze, które pomagają wątrobie wyeliminować toksyny;
  • jagody - obniżają poziom cukru, poprawiają aktywność enzymatyczną, blokują wchłanianie tłuszczu, w ten sposób odkładają się w mniejszych ilościach;
  • brokuły i warzywa kapustne - wywołują uczucie sytości, a jednocześnie bardzo niskokaloryczne, ponieważ składają się z błonnika i wody;
  • Całe ziarno - stwórz uczucie pełności i kontroluj poziom insuliny.
Ćwiczenia

Oprócz wszystkich innych kompleksów, najbardziej istotnym będzie nowy program Jillian Michaels "Przynieść tłuszcz, przyspieszyć metabolizm". Jillian, jak nikt inny, w swoich programach wideo zwraca szczególną uwagę motywacja . Ile jest tworzonych w świecie podobnych programów, ale żadna z nich nie mówi tak często, jak fajnie będzie wyglądać po miesięcznym kursie.

Program składa się z sześciu kompleksów, każde ćwiczenie należy powtórzyć dwukrotnie. Jillian łączy w sobie elementy aerobiku i kickboxingu, a co z tego wyszło - przekonaj się sam, a raczej sprawdź się!

Każdy, kto próbował energicznie rozpocząć program "Tłuszcz, przyspieszyć metabolizm" powie Ci jedno - serce wyskakuje z klatki piersiowej. Niestety, twój trener jest bezwzględny, Jillian Michaels, jak mówi: "Udało mi się, możesz to zrobić."

Inne programy Jillian Michaels

Jeśli nie możesz od razu podążać za rytmem tego programu, aby przyspieszyć metabolizm z Jillian Michaels, zacznij od prostszych kompleksów. Dla początkujących najbardziej odpowiednia będzie "szczupła sylwetka w 30 dni", jillian michaels przyspiesza metabolizm lub jak to się nazywa "wśród ludzi" - "Shreda Jillian". Ponadto, wyłącznie dla brzucha - "Płaski brzuch przez 6 tygodni", a także program "Bez problemów obszarów."

Cóż, jeśli nie chcesz odchodzić od programu Burning Fat, Accelerate Metabolism (co jest godne pochwały), to nie powinieneś natychmiast wypełniać wszystkich 50 minut kompleksu. Zacznij od 20 minut każdego dnia, wtedy zdecydowanie nie zrezygnujesz z powodu nadmiernego obciążenia.

Jillian obiecuje swoim naśladowcom 48-godzinne przyspieszenie metabolizmu po treningu. Jeśli możesz już ukończyć cały kompleks, to co tydzień stracisz 1,5 kg! Ponadto Jillian skupia się na zdrowym odżywianiu i na każdym z pewnością to przypomina. Najważniejsze, według Jillian Michaels, w żadnym wypadku nie powinna być mniejsza niż 1200-1400 kcal dla kobiet, a trening nie powinien być krótszy niż pół godziny. Wtedy wszystko będzie dobrze!