Dziewczęta to ciekawi ludzie i zawsze szukają łatwego sposobu na ukształtowanie ich kształtu i marzenia o pięknej prasie. Jednak to marzenie może stać się Twoją rzeczywistością. W tym celu nie trzeba chodzić do drogich klubów sportowych. Możesz kupić piękną prasę w domu. Liczy się twoje pragnienie, wytrwałość i entuzjazm. Spójrzmy, jak pompować prasę w domu do dziewczyny, nie tracąc czasu ani wysiłku.

Pompowanie prasy w domu nie jest trudną sprawą, ale wymaga regularności. Dlatego, aby osiągnąć rezultat, lekcje muszą stać się twoim nawykiem. Nie trzeba ruszać prasą rano, kiedy jeszcze się nie obudziłeś. Wybierz dogodny czas dla siebie przez 30 minut dziennie, aby nie przegapić zajęć.

Musisz także zwrócić uwagę na jedzenie. Aby osiągnąć dobry wynik, musisz trzymać się diety o niskiej zawartości niezdrowych tłuszczów.

Pobieranie prasy w domu

Zastanów się, jak prawidłowo pompować maszynę do domu. Rozpoczęcie zajęć powinno być rozgrzewką. Mięśnie prasy mogą być ogrzewane przez obracanie tułowia, skręcanie w pozycji stojącej i stosowanie przechyłów tułowia w różnych płaszczyznach. Po rozgrzaniu mięśni możesz rozpocząć ćwiczenia brzucha w domu.

  1. Ćwiczenie nr 1 - skręcanie. Najprostsze ćwiczenie dla prasy, które znają wszyscy uczniowie. Trenuje mięsień prosty brzucha. Wykonywane w pozycji leżącej, ręce za głową, łokcie od siebie, nogi zgięte w kolanach, stałe. Podnieś tułów za pomocą mięśni brzucha, nie odrywając dolnej części pleców od podłogi. Dla początkujących ćwiczenie to można ułatwić, trzymając dłonie przed sobą. Bardziej doświadczonym ludziom możesz wyprostować kolana, co zwiększy presję na prasę.
  2. Ćwiczenie nr 2. To ćwiczenie jest odmianą poprzedniego. Wykonane z tej samej pozycji początkowej. Zaczynając skręcanie, dotknij lewego kolana łokciem prawej ręki, powróć do pozycji wyjściowej, następnie dotknij prawego kolana łokciem lewej ręki i powróć do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie jest dobre, trzęsie skośne.
  3. Chcę zwrócić szczególną uwagę na sposób pompowania dolnej prasy w domu. Aby to zrobić, wykonaj następujące ćwiczenia:

  4. Ćwiczenie nr 3. Wykonywane w pozycji na brzuchu, nogi proste razem, ręce za głową. Podnieś nogi pod kątem 45 stopni, a następnie opuść je. Początkujący, dla uproszczenia, możesz położyć ręce wzdłuż pnia.
  5. Ćwiczenie 4. Wykonuje się go również w pozycji na plecach, nogi zgięte w kolanach, ręce leżące wzdłuż ciała. Nie oderwij łopatek od podłogi, musisz podnieść miednicę do góry, a następnie powrócić do pozycji wyjściowej.

Na początku zajęć ćwiczenia wykonywane są z ugiętymi kolanami, stopniowo je prostując, co pozwala stopniowo podnosić obciążenie prasy. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej ładunku, możesz przyczepić ładunek do nóg.

Szkolenie prasy w domu

Jak wspomniano wcześniej, najważniejszą rzeczą w procesie szkolenia dla prasy - jest regularność.

Możesz sam stworzyć program prasowy w domu. Bardzo dobrze, jeśli twoja Idealna prasa w domu treningi będą co drugi dzień. Liczba powtórzeń ćwiczenia może się różnić od 10 do 100 w zależności od treningu. Ale nie przeładowuj się. Dodaj obciążenie stopniowo. Liczba podejść jest pożądana, aby uzyskać 2 lub więcej.

Aby znacząco uprościć szkolenie prasy w domu, można kupić ławkę sportową jako domowy symulator dla prasy. Wtedy nie musisz już szukać czego się trzymać, aby twoje nogi pozostały nieruchome podczas zajęć. W ławce znajdują się wygodne rolki do tego przypadku. Ławki te są proste i zakrzywione. Zakrzywione ławki są specjalnie zaprojektowane, aby zmniejszyć napięcie podczas treningu, ponieważ ćwiczenie tego napięcia na podłodze jest prawie nieuniknione.

Wykonując wszystkie zalecenia, nie możesz stworzyć idealnej prasy w domu.