Główna formuła systemu bodyflex - "oddychaj i schudnij" - jest bardzo atrakcyjna dla wielu kobiet. Podczas gdy niektórzy cierpią na diety i pot w siłowni, możesz tak łatwo i schudnąć, po prostu oddychając! Warto zauważyć, że jeśli uprawiasz sport lub tańczysz przez dłuższy czas (ponad 3-4 lata z rzędu), twój metabolizm ulega zmianie i istnieje możliwość, że system będzie nieskuteczny. Ale dla wszystkich, którzy są daleko od sportu, flex ciała jest skuteczną i przyjemną opcją!


Ćwiczenia oddechowe Bodiflex: jak to działa?

Ćwiczenia oddechowe dla ćwiczeń oddechowych są bardzo proste. Tłuszcz jest wykorzystywany jako paliwo, a tlen jest wykorzystywany jako jego "palnik". Biorąc pewne pozy i oddychając zgodnie ze specjalnym systemem, głęboko wzbogacasz swoje ciało tlenem, dzięki czemu twoje ciało staje się piękniejsze i piękniejsze od klasy do klasy.

Bodyflex: cechy ćwiczeń oddechowych

System bodyflex obejmuje regularne wykonywanie i specjalne odżywianie, które pomaga organizmowi bardziej aktywnie spożywać tłuszcze, a Ty - aby wyniki były szybsze. W każdych warunkach po tygodniu zajęć zauważysz, jak szybko zmienia się twoje ciało. Efekt będzie się zwiększał, a im dłużej to zrobisz, tym lepiej uzyskasz wynik.

  1. Zajęcia powinny odbywać się codziennie, najlepiej na czczo lub 2-3 godziny po posiłku. Najlepszy ze wszystkich - rano lub w środku dnia.
  2. Za każdym razem musisz wykonać pełny kompleks 12 ćwiczeń, co zajmuje około 15 minut.
  3. Dwie godziny przed zajęciami i to samo po nich, nie zaleca się przyjmowania jedzenia.
  4. Aby przyspieszyć wynik, musisz jeść 5 razy dziennie, a objętość każdej porcji nie przekracza 300 gramów. Żywność powinna zawierać chude mięso, warzywa, owoce i zboża.
  5. Kiedy wykonujesz kompleks, musisz zjeść obiad 2-3 godziny przed snem.

Jeśli weźmiesz udział w zajęciach w sposób odpowiedzialny i wykonasz wszystkie instrukcje, korzyści z bodyflex będą oczywiste: oprócz utraty wagi będziesz czuł się znacznie lepiej zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.

Bodyflex: jak oddychać?

Technika oddychania Bodyflex jest najważniejszą rzeczą, która jest ważna do opanowania. Same ćwiczenia są niezwykle proste i nie opierają się na wielokrotnych powtórzeniach, ale na przyjmowaniu pewnych pozach. W każdym z nich ważne jest oddychanie w określony sposób. Jeśli nie zbłądzicie i opanowaliście właściwy oddech elastycznego ciała, system po prostu nie działa!

Rozważmy szczegółowo pięciostopniowy oddech bodyflexu:

  1. Zająć pozycję wskazaną w ćwiczeniu. Bez napięcia luźno zwiń gąbkę w rurkę. Przez usta bez szarpania, cicho i miarowo wydychać tyle powietrza, jak to możliwe, uwalniając płuca.
  2. Ściśnij usta mocno i weź silny oddech w nosie. Nie należy tego robić płynnie i płynnie, ale przeciwnie, szybko i gwałtownie. Wdychaj silnie, wypełniając płuca do maksimum.
  3. Podnieś brodę ponad zwykłe, złóż wargi w wąską, podłużną szczelinę. Następnie szybko zaokrąglij usta i wydychaj ostro, z dźwiękiem ćwiczenia oddechowe bodyflex "Pachwina". Dźwięk powinien się śmiać.
  4. Mocno wciągnij brzuch i wstrzymaj oddech, przechylając głowę na klatkę piersiową. Policz sobie około dziesięciu.
  5. Zrelaksuj się, wdychaj.

Oddech bodyflexu nie jest zbyt skomplikowany, trzeba go jednak nauczyć, ponieważ jeśli się go zdezorientuje, ćwiczenie będzie mało przydatne. Aby śledzić to było łatwiejsze, możesz zrobić kurs wideo, na przykład popularny bodyflex z Maria Korpan.