Były małżonek Katy Perry, komik, aktor telewizyjny i publicysta Russell Brand postanowił zalegalizować romantyczne relacje, nie z piosenkarką, ale z matką córki, Laurą Gallagher. Według wtajemniczonych, uroczystość odbyła się w bliskim gronie rodzinnym w posiadłości Henley-on-Thames w brytyjskim hrabstwie Oxfordshire.

Związek między 28-letnią Laurą i 42-letnim Russellem rozpoczął się w 2015 roku, mimo że spotkali się pięć lat wcześniej, rok później stali się szczęśliwymi rodzicami córki Mabel. Plany ślubu zaczęły mówić rok temu, przyjaciele pary początkowo powiedzieli, że impreza będzie zamknięta, tylko w otoczeniu rodziny i przyjaciół, co się stało. Oficjalni przedstawiciele pary i ich stron w sieciach społecznościowych milczą, rozmawiając tylko o dniach pracy Branda i jego pasji.

Рассел Брэнд и Лора Галлахер

Russell Brand i Laura Gallagher

Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny w miłości Orlando Blooma
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, w którym zakłopotanie pojawiło się na scenie!
  • Katy Perry zaprezentowała pierwszy pocałunek 19-letniej zawodniczce

A co z Katty Perry? Powieść ze śpiewakiem rozpoczęła się w 2007 roku, dwa lata później rozstali się, nawiązując do napiętego harmonogramu i ciągłych podróży. W 2010 r. Brand złożył propozycję Perry i uzyskał zgodę, niestety, małżeństwo było krótkotrwałe, trwało dwa lata - nastąpiła ostatnia przerwa. Hype przez długi czas nie ustępowało wokół byłych kochanków, więc cywilne małżeństwo z Laurą Gallacher Russell ukrywało się przed osobami z zewnątrz tak bardzo, jak to tylko możliwe. Co mogę powiedzieć, udało mu się! Nie ma absolutnie żadnych informacji na temat ślubu i ich związku!

Рассел Брэнд и Кэти Перри

Russell Brand i Katy Perry