Od rozwodu Fergie i Josha Duhamela minęło pięć miesięcy. Popularna piosenkarka nie spotkała jeszcze nowej miłości, której nie można powiedzieć o swoim byłym mężu. Aktor już znalazł zastępstwo dla Fergie.

Uczucia zanikły

We wrześniu ubiegłego roku 45-letni Josh Duhamel i 42-letnia Fergie powiedzieli, że rozpadają się po ośmiu latach małżeństwa i trzynastoletnim romansie. Z boku związek pary, której czteroletni syn, Axl Jack, dorasta, wydawał się stabilny, więc dla fanów ich luka była kompletnym zaskoczeniem.

Джош Дюамель и Ферги с сыном

Josh Duhamel i Fergie z Sonem

Doniesiono, że nie chodziło o zdradę. Właśnie para małżeńska chłodziła się nawzajem, decydując się iść własną drogą, utrzymując przyjazne stosunki.

Ten powód rozwodu i wspólne dziecko, według fanów pary, dały szansę na ponowne połączenie gołębi. Jednak ich przewidywania się nie spełniły ...

Nowa powieść

Dziś zachodnie media, cytując insiderów, napisały, że Duhamel już zaaranżował swoje życie osobiste. Jego wybraną osobą była 28-letnia meksykańska piosenkarka i aktorka Asa Gonzalez. W przeszłości Liam Hemsworth i Cristiano Ronaldo byli wśród gwiazd cierpiących na spektakularną brunetkę.

Эйса Гонсалес

Asa gonzalez

Джош Дюамель

Josh duhamel

Ace i Josh spotkali się na koncercie Jennifer Lopez w przeddzień 2018 Supercup, który odbył się 4 lutego w Minneapolis, a następnie udał się na imprezę, na której gawędzili ładnie do rana.

Czytaj także
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Co wiemy o zrównoważonej diecie Cristiano Ronaldo?
  • Artysta trolluje gwiazdy "zakrzywionymi portretami", a Internet jest nim zachwycony!

Decydując się na kontynuację przyjemnej rozmowy, aktor zdobył numer dziewczyny, którą lubił od przyjaciół. Od tego czasu spotkali się, starając się utrzymać swój romans w tajemnicy.