Jakiś czas temu prasa doniosła, że ​​50-letnia piosenkarka Janet Jackson złożyła wniosek o rozwód od swojego 42-letniego miliardera, muzułmańskiego męża, Wissama Al-Mana. Taka decyzja wydawała się fanom i dziennikarzom bardzo dziwna, ponieważ 3 miesiące temu para miała swoje pierwsze dziecko. Niemniej jednak, ta wiadomość pozostaje prawdziwa i po raz pierwszy podczas rozwodu postanowił skomentować Wissam.

Джанет Джексон и Виссам Аль-Мана

Janet Jackson i Wissam al Mana

Ładne zdjęcie i wzruszająca wiadomość

W dzisiejszych czasach, aby wyrazić publicznie uczucia wobec innej osoby, nie trzeba wcale spotykać się z dziennikarzami. Al-Mana zdecydowała się skorzystać z Internetu i porozmawiać o tym, jak traktuje swojego byłego kochanka. Na swojej stronie Instagram, Wissam opublikował wspólną migawkę, która została zrobiona około rok temu. Według niego miliarder napisał te słowa:

"Janet, jesteś najwspanialszą kobietą na świecie. Mam szczęście, że przez jakiś czas byłeś mój. Pomimo tego, że już nie jesteśmy razem, wciąż masz szczególne miejsce w moim sercu. Jesteś moim najlepszym przyjacielem i jestem dumny, że mogę być z tobą, kiedy to konieczne. "
Снимок, который опубликовал Виссан

Zdjęcie zrobione przez Vissan

Po tak niewiarygodnym uznaniu stało się jasne, że prasa nie pomyliła się, pisząc miesiąc temu, że Janet i Wissam rozeszli się przyjaźnie. Fani tej niezwykłej pary również nie odstąpili na bok i napisali wiele pozytywnych recenzji w Internecie: "Miło jest czytać takie wypowiedzi byłych mężów. Tyle czułości i miłości! "," Przesłanie jest pełne szacunku. Dobra robota! "," Wszyscy powinni się tego nauczyć! ", Itd.

Теперь Джанет и Виссам - друзья

Teraz Janet i Vissam są przyjaciółmi

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jego syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?

Główna niezgodność to religia

Pomimo tego, że Janet i Wissam byli razem przez około 5 lat, a ich syn dorastał, kochankowie postanowili odejść. Jak mówią przyjaciele pary, winni są różnice religijne, które po narodzinach dziecka tylko pogłębiają. Niemniej piosenkarka i miliarder nie zamierzają się rozstawać, ale nadal komunikują się jak rodzice i przyjaciele dziecka. Pewnego dnia okazało się, że Jackson przeprowadził się do sąsiedniego domu, skąd mieszkała z mężem. Ponadto, byli małżonkowie zamierzają wychować chłopca razem, który, nawiasem mówiąc, został nazwany Issa, co oznacza Jezusa. Chciałbym również powiedzieć, że Janet otrzyma od Al-Mana 200 milionów dolarów za rozwód.

Основное разногласие у Виссама и Джанет – религия

Główna niezgodność pomiędzy Wissam i Janet jest religią

Джанет с сыном Исса

Janet z synem Issą