Mały świat! Z pewnością takie myśli trafiają na czoło hitu "Oops, zrobiłem to ponownie". Faktem jest, że były mąż, Britney Spears, tancerz, DJ i modelki Kevin Federline, zaproponowali wspaniałe zaangażowanie w jednym z najpopularniejszych klubów striptizowych w Las Vegas. A przez ostatni rok Britney występowała dosłownie obok, w sali koncertowej Hollywood Planet, dzięki programowi telewizyjnemu, który jest bardzo popularny. Za każdy wieczór otrzyma doskonałą opłatę - 10 000 $.

Ślub, rozwód i "alimenty małżeńskie"

Przypomnijmy, że ojcem dwóch synów Britney jest Kevin Federline. Para spotkała się podczas wspólnej pracy na scenie. Panna Spears śpiewała, a jej przyszły mąż uczestniczył w tańcach. Niemal natychmiast po bujnym ślubie, które miało miejsce w 2004 roku, chłopcy urodzili się w tym samym wieku co Sean Preston i Jayden.

Czytaj także
  • Jamie Lynn, siostra Britney Spears, po raz drugi stała się mamą
  • Britney Spears pokazała fanom namiętny taniec ze swoim kochankiem Samem Asgari
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Po tym nastąpił rozdźwięk między kochankami. Kevin chciał aktywnie realizować własną karierę solową, a zamiast tego został zmuszony do pozostania w domu z dziećmi. W rezultacie po dwóch latach ich małżeństwo rozpadło się.

To prawda, że ​​przebiegły showman pozwał go do doskonałego czynszu: Britney płaci mu 20 000 $ miesięcznie. Te pieniądze przeznaczone są na to, aby ojciec dobrobytu mógł zapewnić swoim synom przyzwoity poziom życia! Sąd przyznał obojgu rodzicom opiekę nad chłopcami ...

Мисс Спирс с бывшим мужем и собачкой После развода с поп-принцессой Кевин Федерлайн сильно поправился Кевин Федерлайн с новой женой Викторией Принс