David Gest, znany producent i członek różnych reality show, zmarł w wieku 62 lat. Mężczyzna został odkryty przez pokojówkę w pokoju w hotelu Four Seasons w Londynie Kaneri Wharf.

Szczegóły tego, co się stało

Jak powiedziała policja, nie znaleźli niczego podejrzanego w miejscu śmierci pana Gesta, że ​​mogliby mówić o przemocy. W mieszkaniu też nie było narkotyków.

Teraz funkcjonariusze organów ścigania nie są w stanie dokładnie zidentyfikować przyczyny śmierci Dawida i zaoferować czekanie na wyniki sekcji zwłok.

Czytaj także
  • Biografia Lisa Minnelli
  • Lisa Minnelli skończyła 70 lat - skromne potrzeby i wiele piosenek
  • Teresa May będzie okładką amerykańskiej edycji Vogue?

Skandaliczne małżeństwo

Nie żyje bliskich przyjaciół z Michaelem Jacksonem i był czwartym mężem Liza Minnelli. Kochankowie związali ten węzeł w 2002 roku, ale rok później zostali poinformowani, że ich związek był poważnym błędem w podejmowaniu decyzji o rozwodzie.

Rozstanie z celebrytami towarzyszyło głośnemu procesowi sądowemu. Gość powiedział, że gwiezdna żona ciągle go znieważała i szydziła. Za cierpienie domagał się, by Lisa zapłaciła mu 10 milionów dolarów, ale w końcu pozostał bez niczego, ponieważ sędzia uwierzył w aktorkę. Minnelli stała się wolną kobietą tylko w 2007 roku.

Swoją drogą słynna aktorka nie komentuje odejścia do świata innego dawnego partnera życiowego.

Дэвид Гест скончался во вторник на 63-м году жизни Он был найден мертвым в Лондоне в отеле Four Seasons Причина смерти Геста станет известна после вскрытия. Он жаловался на проблемы со
Последнее фото телезвезды сделанное в минувшую субботуГест со своим близким другом Майклом ДжексономОн был четвертым экс-супругом легендарной Лайзы Миннелли