Bez wyjątku cała seksowna miłość biżuterii, z którą możesz wyruszyć i podkreślić swoje własne piękno. Bransoletki, koraliki, naszyjniki, kolczyki ... te ostatnie są niezwykle wygodnym małym biżuterią, który nie przeszkadza ani w pracy, ani podczas spaceru, ani nawet porannego joggingu. W dzisiejszych czasach większość dziewcząt przeszywa uszy w uszach jako dziecko, ale wciąż są tacy, którzy nie byli doprowadzeni do tej prostej procedury w dzieciństwie, a potem było to w jakiś sposób przerażające lub po prostu nie chciało się zrobić dziury w płatku ucha. Powody są różne. Ale w tym samym czasie, prędzej czy później, istnieje chęć noszenia kolczyków. Tutaj na ratunek przychodzą klipsy, które można nosić z przyjemnością, bez wysiłku, ponieważ trzeba przebijać uszy, a następnie zadbać o rany przez około dwa tygodnie, co daje sporo nieprzyjemnych chwil. Przyjrzyjmy się bliżej, czym są uszy do uszu i jakie są ich zalety i wady.

Klipsy na uszy - odmiany

Kolczyki, jak wiesz, zaskakują nas ogromną różnorodnością. Znajdziecie tu zarówno modele metalowe, plastikowe i tekstylne ... Ogólnie rzecz biorąc, będą towary na każdy gust, o ile istnieje kupiec, jak to mówią. Klipy w ich bogatym wyborze nie ustępują kolczykom. Przeciwnie, nie są one prawie gorsze, ponieważ, na przykład, małe kolczyki ze sztyftem nie mogą zostać zrealizowane w postaci klipsów ze względu na dużą klamrę tego ostatniego. Ale wszystko inne jest przyjemne. Miłośnicy pięknych uszu dla uszu mogą być spokojni: na pewno będą w stanie znaleźć model, który będzie pasował do ich preferencji.

Złote klipsy na uszy świetnie nadają się do wieczornego wyjścia. Mogą być małe lub bardziej masywne, ozdobione różnymi wzorami lub eleganckimi splotami. Takie klipsy po prostu elegancko dopełnią wyszukaną wieczorową sukienkę i dodadzą Twojemu kobiecemu wyglądowi elegancji. Warto zauważyć, że złote klipsy nie sprzyjają noszeniu ich codziennie, ponieważ są nieco bardziej uroczystym odbiorem. Jeśli chcesz mieć coś z naturalnego metalu do noszenia na co dzień, przestań wybierać srebrne klipsy uszne. Srebro jest nieco bardziej "szorstkim" metalem w porównaniu z miękkim i luksusowym złotem, ale jego produkty są nie mniej eleganckie i piękne. Srebrne klipsy na uszy mogą być zarówno duże, jak i mniejsze - wszystko zależy wyłącznie od preferencji smakowych. W przypadku dni roboczych idealnym rozwiązaniem byłyby małe klipy, które dodałyby uroku Twojemu wyglądowi, ale nie byłyby zbyt oczywiste. Ale do rekreacji z przyjaciółmi, spacerów po mieście i wizyt, możesz wybrać kilka bardziej wyrazistych opcji. Na przykład klipsy do uszu, powodujące skojarzenia z popularnymi teraz styl boho .

Jeśli wybierzesz dekoracje ślubne, należy podejść do tego procesu z należytą ostrożnością, ponieważ takie wielkie wydarzenie nie zdarza się w twoim życiu każdego dnia, a nawet każdego roku. Wybierając klipsy do uszu ślubnych, zwracaj uwagę na to, że są one połączone ze stylem Twojej sukni, a także z innymi dekoracjami, a nawet bukiet , ponieważ jest nieodłączną częścią wizerunku panny młodej. Wszystkie dekoracje powinny się balansować i nie powinny być zbyt duże, aby nie przypominać choinki. Na przykład doskonały wybór to klipsy do uszu z perłami, ponieważ perły są generalnie symbolem czułej miłości i lojalności. Jeśli ci się nie podoba, możesz wybrać długie klipsy uszne z diamentami lub innymi małymi lśniącymi kamieniami - będzie wyglądać imponująco i jasno.

klipsy do uszu 1klipsy do uszu 2klips na ucho 3
klipsy do uszu 4uchwyty do uszu 5klips na ucho 6
klipsy na uszy 7klipsy na uszy 8klips na ucho 9