W sprzedaży od dłuższego już czasu pojawiły się rajstopy z efektem przeciągania. Najczęściej te modele rajstop mają szorty i są dość ciasne, ponieważ muszą dobrze dopasować sylwetkę i mocno trzymać wszystko. Odchudzające rajstopy są bardzo lubiane przez wiele dziewcząt i kobiet, które mają dodatkowe kilogramy na biodrach, udach i brzuchu, ponieważ efekt rajstop pozwoli ukryć wszystkie te wady. Ale często można usłyszeć, że noszenie takich rajstop jest dość niezdrowe. Przyjrzyjmy się bliżej, jak wybrać dobre rajstopy wyszczuplające i jak je nosić, aby nie zaszkodzić sobie.

Ukryj cały nadmiar!

Często od miłości do słodyczy lub smażone w talii i udach pojawia się kilka dodatkowych cali. Wygląda na to, że nie jest to takie straszne nieszczęście, ale zdarza się, że chcesz nosić jakąś seksowną obcisłą sukienkę i nadal czuć się jak królowa, i nie myśleć o tym, co brzuch wystawia lub twoje nogi nie wyglądają szczególnie ładnie. To tu na ratunek przychodzą rajstopy wyszczuplające. rajstopy wyszczuplające 1 Na początek warto zauważyć, że takie rajstopy najczęściej pochodzą z wyszczuplających szortów, które znajdują się w najbardziej problematycznych obszarach: górnej części ud, biodrach i brzuchu. W tym przypadku są modele o niskim kroju, które będą wygodne do noszenia dla dziewczynek, które uwielbiają spodnie i spódnice o niskim kroju. Jeśli jednak chcesz, aby brzuszek i talia wyglądały idealnie, lepiej zdecydować się na wyszczuplające rajstopy z wysokim stanem. Mogą sięgać prawie do klatki piersiowej iw tym przypadku rajstopy ukryją cały nadmiar, który gdzieś macie gdzieś.

Ale należy zwrócić uwagę na to, że noszenie rajstop, wyszczuplanie brzucha i nóg, nie powinno być codziennie, a nie na cały dzień. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy żylaki są często przepisywane do noszenia specjalnych bielizna wyszczuplająca , ale został opracowany dla celów medycznych, a proste rajstopy "dla urody" nie są, dlatego niektóre kobiety mogą mieć palce lub łydki po skarpetkach. Dlatego, aby nie skrzywdzić siebie, nosić takie rajstopy, tylko w przypadkach, gdy są naprawdę potrzebne.