Współcześni projektanci i producenci starają się uwzględnić najróżniejsze potrzeby swoich klientów - dlatego nie ma już potrzeby nabywania jednej rzeczy i bardzo uniwersalnej. Ciepłe rękawiczki można rozdzielać na każdą okazję - na ekonomię, wyjazdy do pracy, wyjazdy poza miasto, sport. W zależności od przeznaczenia, materiałów zewnętrznych i wewnętrznych, stopnia izolacji, koloru, a czasami samego modelu ulegnie zmianie.

Ciepłe zimowe rękawiczki

  1. Ciepłe skórzane rękawiczki . Najlepsza opcja do codziennego życia. Skóra naturalna lub skóra ekologiczna, które są używane do szycia odzieży i wyrobów pasmanteryjnych, z należytą starannością przez długi czas zachowują reprezentacyjny wygląd. W zależności od grubości izolacji można podnosić rękawice na mroźną zimę lub wietrzny sezon. W roli podszewki zazwyczaj działają mahr, polar, wełna lub futro. Skórzane rękawiczki wygrywają z ich wszechstronnością - są świetne na każdą górę ubranie .
  2. Zamszowe ciepłe rękawiczki . Miękki i trwały zamsz stosowany jest do różnych rodzajów rękawic - codziennych lub roboczych. W pierwszym przypadku nadaje produktowi większą delikatność i elegancję, w drugim zaś służy tylko jako niezawodny materiał, trwały i trwały.
  3. Dziane ciepłe rękawiczki . Takie modele zapewniają maksymalną mobilność palców. Nie ograniczają ruchów, w nich wygodnie jest angażować się w prace ekonomiczne lub budowlane, aktywny wypoczynek i sport. Może być dziana - wełna lub kaszmir lub polar. W przypadku dzianin izolacja jest zapewniona przez gęstość samej dzianiny (na przykład 10 pętli na cal) i podszewkę. Rękawice można również podwoić - z wkładką lustrzaną wewnątrz identycznego materiału. Zaletą innych jest to, że można je łatwo myć - ręcznie lub na delikatnym praniu w pralce w temperaturze 30 ° C.
  4. Ciepłe sportowe rękawiczki . Opracowany przez wyspecjalizowanych producentów specjalnie dla różnych sportów. Na przykład mogą zawierać membranę Gore-Tex lub Hipora, aby chronić przed wiatrem i wilgocią, amortyzację z tyłu ręki, mogą być wyposażone w regulowane mankiety, mają powłokę zwiększającą kontrolę palców i tak dalej. Koszt rękawic sportowych zazwyczaj znacznie przewyższa ceny poprzednich modeli, ponieważ używają opatentowanych materiałów i izolacji (Thinsulate, Primaloft i inne). Tutaj są kombinowane skórzane rękawice izolowane - wkładki są w nich wykonane, aby zwiększyć wytrzymałość i zapewnić większą elastyczność.
  5. Rękawice z jednym palcem z zaworem . Połącz praktyczność i wygodę. W zależności od modelu zawór klapowy można zamontować na rzep lub przycisk.
Wkładki rękawiczek

Popularny wariant izolacji - wkładki założone pod podstawowe rękawice. Wymagania te są zwykle niższe zarówno pod względem materiałów, jak i wyglądu. Najczęstsze dzianiny chińskie modele fabryczne, które obejmują wełnę i syntetyki. Włókna syntetyczne, takie jak poliamid, akryl lub poliakrylonitryl, odgrywają ważną rolę - zapewniają większą wytrzymałość, zwiększają rozciągliwość produktu. PAN pozwala wełnianym rękawiczkom zachować kształt po praniu i wiele więcej.

Rękawice z polaru mogą być używane zarówno jako niezależne, jak i do ogrzewania, jako druga para. Są przyjemniejsze w dotyku, ciepłe, a jednocześnie wygodnie i delikatnie ściskają dłoń.

Dzięki takim izolującym mrozoodpornym rękawicom mogą stać się wszelkiego rodzaju guma, skóra, zamsz, a nawet jednorazowe rękawiczki.

rękawice izolowane1rękawice izolowane2rękawice izolowane3
rękawice izolowane4rękawice izolowane5rękawice izolowane6
rękawice izolowane7izolowane rękawiczki8izolowane rękawiczki9