W 1973 r. Powstała firma specjalizująca się w produkcji ram i okulary przeciwsłoneczne . Nazwa ta jest identyczna z nazwą najsłynniejszego błyszczącego czasopisma na świecie - Vogue. Od tego czasu ramy okularów Vogue stały się bardzo popularne.

Damskie okulary korekcyjne Vogue

Ta marka za jakość produkowanych oprawek i okularów, wielu ekspertów stawiło na równi z tak modnymi markami jak D & G, Armani, Ray Ban. Oznacza to, że spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości materiałów i punktów konstrukcyjnych. Cena ramek Vogue to dobra wiadomość dla wielu - jest nieco niższa niż wymienione marki podobne. W 1990 roku marka stała się częścią dużej grupy Luxottica, ale nie wpłynęło to na doskonałą jakość i doskonałe wzornictwo modeli.

Produkty Vogue koncentrują się głównie na kobiecej widowni, a także na dziewczynach, które nie tylko doceniają klasyczne podejście do projektowania okularów i oprawek, ale także śledzą najnowsze trendy w modzie. Modele ramek do damskich okularów Vogue to zawsze połączenie klasyki z najnowszymi trendami i ciekawymi znaleziskami projektantów. Jednocześnie producenci nie zapominają o wygodzie: forma świątyń, kolczyków, materiał najwyższej jakości - wszystko to sprawia, że ​​oprawki do okularów Vogue są popularne na rynku.

Okulary przeciwsłoneczne Vogue

Produkuje firmę i kolekcję modnych okularów przeciwsłonecznych. Mają różny stopień zaciemnienia, mogą być dostarczane z soczewkami z dioptriami, a ich konstrukcja zadziwi każdą modną kobietę i konesera ekstrawaganckich modeli. Okulary tej marki są dobrze chronione przed uszkodzeniami i odblaskiem, a ich dokładny anatomiczny kształt sprawia, że ​​okulary są wygodne i prawie niewidoczne dla gospodyni. Jest to jednak bardzo ważne, gdy koncentracja jest ważna, na przykład podczas prowadzenia samochodu.

oprawki do okularów Vogue1oprawy okularowe Vogue2oprawki do okularów Vogue3
oprawki do okularów Vogue4ramki do okularów Vogue5oprawki do okularów Vogue6
oprawki do okularów Vogue7oprawki do okularów Vogue8oprawki do okularów Vogue9