Dodatkowa krągłość w biodrach i talii, duży brzuch i obwisły biust to problemy, z którymi boryka się wiele dziewcząt, zwłaszcza po porodzie, różnych operacjach, zrzucaniu dużej masy ciała i na przestrzeni lat. Często zdarzają się sytuacje, w których trzeba szybko i dokładnie nadać figurce napięty wygląd. W takich momentach wyczerpujące treningi na siłowni i wyczerpujące diety nie poradzą sobie. Aby pomóc znaleźć gorset wyszczuplający, który jest noszony pod ubraniem. Wiele kobiet używa tego przedmiotu. bielizna korygująca , jak w nagłych sytuacjach i na każdy dzień. Gorset nie tylko pomoże pokonać wady figur, ale także nadać elegancki i atrakcyjny kształt.

Modne kobiety, które chcą zrobić płaski brzuch, usunąć opadające boki i napiąć sylwetkę, dopasować wyszczuplający gorset kubkami. Model ten z łatwością ukryje wady poniżej klatki piersiowej, ale także uniesie i nieznacznie powiększy sam biust, wizualnie nadając mu elastyczność. Ten rodzaj wyszczuplającej bielizny, podobnie jak gorset z biustonoszem, jest idealny do stylów z głębokim dekoltem.

Modne kobiety, które cierpią na nadmierną krągłość w okolicy talii i bioder, lepiej jest nosić pod ubrami model kobiecej talii pod klatką piersiową. Ta bielizna korygująca prezentowana jest w postaci szerokiego, elastycznego pasa, który nie tylko chowa figurę wady, ale także trenuje elastyczność skóry.

Odchudzający się gorset do modelowania sylwetki

Dzisiaj projektanci oferują damskie modele odchudzających gorsetów do ubrań, które nie tylko ukrywają dodatkową krągłość i fałdy skóry, ale także służą do dopasowania sylwetki i treningu mięśni. Do tego rodzaju płótna dodaje się specjalne elastyczne nici, czasem naturalną przędzę wełnianą, a także pierwiastki śladowe miedzi i srebra. Zewnętrznie modele te wyglądają jak gorsety akrylowe, ciała, które wpływają na cały brzuch, talię, biodra i pośladki. Ale takie rzeczy w bieliźnie można wykorzystać po obowiązkowej konsultacji ze specjalistą.

wyszczuplający gorset na odzież1wyszczuplający gorset na odzież2wyszczuplający gorset na odzież3
wyszczuplający gorset do clothes4wyszczuplający gorset na odzież5wyszczuplający gorset na odzież6
wyszczuplający gorset na odzież7wyszczuplający gorset na odzież8wyszczuplający gorset na odzież9