Jaka jest tylko wyobraźnia naszych pięknych dziewczyn, aby wyglądać jeszcze atrakcyjniej, jakie dekoracje wybrać, by uzyskać pożądane komplementy! W arsenale kobiecych trików zawsze są takie dekoracje jak spinki do włosów, opaski na głowę, niewidoczne koraliki, gumki, a wszystko to jest bezpiecznie przymocowane do włosów, zamieniając stertę pasm w przepiękną fryzurę.

Jeśli chodzi o barrettes, każda dziewczyna próbuje wybrać najlepszą opcję dla długości ich włosów. Jedną z tych wygodnych i modnych opcji jest spinka do włosów "banan".

Jak nosić bananową wsuwkę?

Rozmiary takich "zubastikov" wahają się od miniaturowych do spektakularnych dużych, a kolory są po prostu fascynujące. Aby kupić bananową wsuwkę, musisz oszacować długość, grubość i stopień puszystości włosów, a rozmiar, który potrzebujesz, zależy od tego. Jeśli włosy są gładkie, pożądane jest lekkie ich rozczesywanie, ponieważ zęby takich spinki znajdują się w przyzwoitej odległości od siebie, co może prowadzić do stopniowego zsuwania się przegubów z prostych i gładkich włosów. Dzięki długiej sierści te akcesoria będą służyć jako wspaniała ozdoba i wygodny sposób kontrolowania niesfornych loków, które wciąż starają się wypaść z fryzury. Ale na krótkie włosy klasyczna bananowa wsuwka po prostu się nie naprawi. Dla takiej długości projektanci nieznacznie zmodyfikowali model, umiejscowili zęby bliżej siebie, a same przegrzebki stały się bardziej jak kształt krabów.

Spinka do włosów banana1Spinka do włosów banana2Spinka do włosów banana3
Spinka do włosów banana4Spinka do włosów banana5Bananowa szpilka do włosów6

Stylowe fryzury z modną bananową spinką do włosów

  1. "Skrzyp . " Myjemy uczesane lub lekko zwinięte włosy w kok, zakrywamy spinkami po bokach przegrzebki i doprowadzamy końce akcesorium do góry, aż kliknie. Dostajemy falisty kosmyk pięknych włosów, które u podstawy są obramowane ciekawą dekoracją, ponieważ zęby posłusznie chowają się we włosach, a jedynie zdobiona rama pozostaje widoczna. Ogon w woli może zostać przekształcony w warkocz.
  2. Malvina . Zasada jest taka sama jak w powyższym sposobie, dzielimy tylko całą głowę włosów na 2 poziome części. Górny przechwytuje spinka "bananowa", a dolna pozostaje opadająca. Rezultatem jest świetna fryzura na romantyczną randkę lub spacer.
  3. Francuski warkocz „Banana” na szpilki. Tkamy trzypasmowy warkocz, a następnie zapinamy spinkę tuż poniżej wierzchołka korony, tak aby cały warkocz został oprawiony przez zęby przegrzebków. Podnieś końcówkę warkocza do wsuwki i przymocuj powstałe dzieło niewidoczne. W tym przykładzie klips "bananowy" z fryzury jest jedynie środkiem do mocowania warkocza i musi być ukryty pod splatającymi się pasmami, w przeciwnym razie już spektakularna i masywna fryzura może być wizualnie przeciążona obecnością takiego raczej dużego akcesorium.
Bananowa szpilka do włosów7Bananowa szpilka do włosów8Spinka do włosów banana9
Spinka do włosów banana10Spinka do włosów banana11Spinka do włosów banana12