Jak wiesz, kobiety pożyczyły wiele rzeczy od męskiej garderoby. I krawat, i spinka do niego - to dobry dowód na to. Jak iz czym je nosić? Jak wybrać i co kombinować? Na te i wiele innych pytań warto znać odpowiedzi do każdej mody.

Różnorodność modeli
  1. Asos . Brytyjska marka nie odradzi zła. Od kilku lat produkuje niezwykle piękne broszki, szpilki, które nie tylko ozdobią krawat dla kobiet , ale także pomagają podkreślić jasny styl, pokazać indywidualność. Romantyczne natury mogą wybrać elegancki kwiat, a ekscentryczne osobowości mogą wybrać spinkę w kształcie szkieletowej ręki.
  2. tie clip10spinka do krawata 11tie clip12
  3. Designsix . Co roku projektanci znanej marki, tworząc zapierające dech w piersiach akcesoria, produkują biżuterię, stworzoną pod wpływem stylu ulicznego. Tutaj znajdziesz zarówno złote, jak i proste spinki do krawata związane ze zwykłą biżuterią. A także - pokryty złoceniami, praktycznie nie do odróżnienia od złotej biżuterii.
  4. tie clip13tie clip14spinka do krawata 15
  5. Odzyskany Vintage . Akcesoria tworzone z nutami stylu retro. Żadna fashionistka, która nie uwielbia, nie przechodzi przez takie piękno. Ponadto etykieta często wyzwala jednocześnie zestaw spinków do mankietów i szpilek. Różnorodność modeli pomaga nawet najbardziej kapryśnym pięknościom znaleźć tutaj coś własnego, wyjątkowego.
  6. spinki do krawatów16tie clip17spinka do krawata 18

Jak nosić spinki do krawata?

Styliści polecają tym, którzy nie chcą się obnosić swoją biżuterią, zapiąć spinkę między trzecim a czwartym guzikiem. Co więcej, jeśli wybór padł na akcesorium z łańcuchem, ten ostatni powinien zostać umieszczony na jednym z przycisków. W przeciwnym razie opcja nie jest wykluczona, że ​​podczas spaceru spinka może się ślizgać.

Poniższa metoda nie jest mniej popularna: spinka jest zapinana na wysokości koszuli. W związku z tym przez cały dzień pracy kobieta biznesu nie będzie musiała nieustannie zwracać przywiązania do pierwotnej pozycji.

tie clip1tie clip2spinka do krawata 3
tie clip4tie clip5tie clip6
tie clip7tie clip8tie clip9